statystyki szczegółowe

Aktualności

Spotkania kontrolne !!!!

• autor: cichypitr12, 2017-02-11 12:55

MKS Zaborze - Wawel Wirek 7:0 (3:0)  br. Micor/Paterok;  Paterok/Haras;  Haras;  Dziedzic;  Paterok/Nowaczyk;  Paterok/Zawadzki;  Dziedzic/Borowiec

Spotkanie ze starszymi kolegami z Rudy Śląskiej nie było takie łatwe jak wynik wskazuje, mieliśmy przez cały mecz lekką przewagę co dobrze wykorzystaliśmy. Debiut naszego drugiego bramkarza Dominika udany, gratulujemy.

Kadra: Krawczyk P., (Kubisz) - Florkiewicz, Micor, Borowiec, Cichoń  -  Haras, Babczyński, Nowaczyk (Dworaczek), Rodak (Zawadzki) - Dziedzic (Krawczyk K.), Paterok (Kleszczewski)

MKS ZABORZE - MSPN GÓRNIK 0:3 (0:1)

Spotkanie błędów nasz rywal wykorzystał je a myśmy marnowali tak w skrócie można opisać spotkanie. Przez plagę kontuzji to cośmy wypracowali na obozie teraz trzeba zaczynać od nowa.

Kadra: Krawczyk P. - Florkiwicz, Micor, Borowiec, Cichon - Haras (Zawadzki) , Babczyński (Krawczyk K.) , Nowaczyk,  Rodak (Strojkowski), - Dziedzic, Paterok

SMS Ruda Śląska - MKS Zaborze 3:0 (2:0)

Już myśleliśmy że nie uzbieramy zawodników na ten mecz ale udało się jakoś posklejać zespół, niestety wyglądało to tak jak opisane powyżej bez zgrania, bez sił. Prawie połowa zawodników wróciło prosto z "chorobowego" na boisko i tak to wyglądało, było to zdecydowanie  najsłabsze spotkanie naszego zespołu.

Kadra: Krawczyk P. - Florkiewicz, Micor, Borowiec, Cichoń - Rodak (Haras), Babczyński, Nwaczyk (Krawczyk K.), Majcher (Strojkowski) - Dziedzic, Zawadzki

kontuzja: Turkoć, Reinhard, Dworaczek, Krystaszek

L-4: Dziółko, Gutowski ?, Kleszczewski, Radzikowski

Nieusprawiedliwieni: Kułakowski, Balin, Paterok, Hernik

26.02.17 MKS - Górnik Zabrze S.S.A. 1:4 (0:2/ 1:1/0:1) 3X25 min  Kleszczewski/Krawczyk K.

Pierwsza połowa to przewaga zespołu Górnika i zasłuzone prowadzenie, druga była już bardziej wyrównana, w trzeciej nasz zespół opadł z sił ale zagraliśmy dobrze w obronie i szkoda tego rzutu karnego zaraz na początku trzeciej połowy. Dziękujemy naszym kibicom oraz zawodnikom kontuzjowanym Turek i Czaro że pofatygowali się żeby pokibicować swoim kolegom. Szkoda że dostaję info o nieobecności zawodników na 5 min przed meczem, bo na zbiórke przyszło tylko 13 chłopców w tym Reinhard który z bólem przychodzi wesprzeć swoich kolegów.

Krawczyk P. - Florkiewicz, Micor, Borowiec, Cichoń - Paterok, Reinhard (Kleszczewski), Babczyński, Strojkowski (Hernik) - Dziedzic, Krawczyk K.

- 24.02.17  MKS Żory - MKS Zaborze 4:4 (2:2)  Dziedzic/Haras;  Krawczyk K./Rodak;  Micor/Reinhard;  Reinhard/Kleszczewski

Kadra: Krawczyk P.  -  Rodak, Micor, Borowiec, Cichoń -  Haras, Babczyński, Reinhard, Majcher (Strojkowski), -  Nowaczyk (Krawczyk K.), Dziedzic (Kleszczewski

Pierwsze 15 minut to przewaga zwłaszcza w sytuacjach bramkowych dla drużyny gospodarzy, nie mogliśmy sobie poradzić z dalekimi piłkami za linię obrony gdzie wchodzili dwaj szybcy napastnicy i łatwo stwarzali sobie sytuacje pod bramkowe przechodząc nawet po trzech naszych zawodników, po 15 minutach obraz spotkania wyglądał już o wiele lepiej. Druga połowa to już wyraźna przewaga naszej drużyny i szkoda że nie wykorzystaliśmy sporo sytuacji do zdobycia bramek i asystowaliśmy przy bramkach dla drużyny z Żor. Mimo sporych braków kadrowych zespół spisał się całkiem nieźle.

- 19.02.17  MKS - Sparta Zabrze 2:1 (1:0): (2:1); (0:0) br. Paterok/Cichoń;  Krawczyk K.

Krawczyk P., - Florkiewicz, Borowiec, Micor Cichoń - Majcher (Strojkowski), Reinhard, Babczyński, Rodak (Haras)  - Nowaczyk (Krawczyk K.)(Gutowski), Paterok (Zawadzki) (Kleszczewski),

Zagraliśmy trzy połówki po 25 minut, pierwsza połowa pod dyktando naszego zespołu i zasłużona bramka choć okazji nie brakowało, druga to lekka przewaga drużyny Sparty (rocznik starszy) ale bramka Krzysia który poszedł za piłką do końca i zmusił bramkarza druzyny przeciwnej do błędu,trzecia bardziej wyrównana choc czym dalej tym bardziej brakowało sił. Ogólnie mecz szybki i zaciety mógł sie podobac. Na boisko nie wszedł nasz nowy bramkarz Radzikowski zlesie czuł i szybciej pojechał do domu. Cieszą odwiedziny naszych dwóch kontuzjowanych zawodników Czarka i Kamila - dziekujemy.

- 11.02.17  MKS - Stal Zabrze 2:3 (0:1)  1:1 Paterok/Babczyński ;  2:1 Babczyński/Dziedzic

Krawczyk P., - Florkiewicz, Borowiec, Dworaczek (Micor) Cichoń - Majcher (Strojkowski), Reinhard (Nowaczyk), Babczyński, Rodak (Zawadzki) - Dziedzic (Krawczyk K.), Paterok (Kleszczewski),

Szkoda kontuzji naszego stopera Kamila Dworaczka życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia, spotkanie toczyło się  z lekką przewaga drużyny Stali (rocznik starszy), lecz gra naszego zespołu mogła się podobać szybka gra momentami z pierwszej piłki, włączanie się w akcje ofensywne naszych bocznych obrońców, dobra gra naszego środkowego Babczyńskiego oraz niezła gra naszych napastników. Niestety gdy zrobiliśmy już zmiany wyglądało to znacznie gorzej.