Najbliższa kolejka 15 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 154, wczoraj: 21
ogółem: 1 346 266
statystyki szczegółowe
|
12.06.2010 Kraków - Turniej Piłkarski Rocznika 2002 "TAURON CUP"
Kadra: Pietryga, Rodak - Borowiec, Dworaczek, Dziedzic, Iwański, Kułakowski, Łysoń, Majcher, Nowaczyk, Sobański, Stawiński, Ziółek, Cichoń, Markiewicz.
KRÓL STRZELCÓW : PIOTR ZIÓŁEK 7 bramek – MKS ZABORZE ZABRZE!!!
MECZE
MKS – GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0-3
MKS - DUNAJEC NOWY SĄCZ 7-0
MKS – STADION ŚLĄSKI 3:5
MKS – CRACOVIA I KRAKÓW 2:1
MKS – CRACOVIA II KRAKÓW 3:0 (W.O)
BRAMKI DLA MKS
Z DUNAJCEM: 5 Ziółek, 1 Cichoń, 1 Kułakowski
ZE STADIONEM: 2 Ziółek, 1 Iwański
Z CRACOVIĄ I: 1 Iwański, 1 Cichoń
________________________________________________
5.06.2010 Ruda Śląska - Turniej Rocznika 2002
KADRA: Pietryga, Rodak - Pawlak, Cichoń, Ziółek, Sobański, Iwański, Nowaczyk, Dziedzic, Dworaczek Gałązkiewicz, Łysoń, Stawiński, Majcher.
ZAWODNIK TURNIEJU: Mateusz Pawlak - MKS ZABORZE ZABRZE
BRAMKI: Ziółek 6, Cichoń 3, Gałązkiewicz 2, Pawlak 1, Iwański 1, Nowaczyk 1, Majcher 1
MECZE:
MKS - JÓZEFKA CHORZÓW 3:1
MKS - GKS KATOWICE 3:1
MKS - APN KNURÓW 2:0
MKS - ORLIK I RUDA ŚLĄSKA 3:0
MKS - ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 4:0
MKS - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:1
________________________________________________
30.05.2010 Opole - Halowy turniej Hyundai Cup rocznik 2002
KADRA: Pietryga, Rodak - Pawlak, Cichoń, Ziółek, Sobański, Iwański, Nowaczyk, Dziedzic, Gałązkiewicz, Kułakowski.
ZAWODNICY WYRÓŻNIENI: Pawlak, Kułakowski, Gałązkiewicz
BRAMKI: Gałązkiewicz 8, Ziółek 3, Iwański 2, Kułakowski 2, Sobański 1, Nowaczyk 1
MECZE
MKS - ODERKA OPOLE 2:0
MKS - GKS KATOWICE 1:3
MKS - ORLIK RUDA ŚLĄSKA 5:0
MKS - FA OPOLE I 5:0
MKS - FA CHRÓŚCICE 4:0
________________________________________________
25.04.2010 Zabrze - Turniej Piłkarski rocznika 2001 i młodsi ''ZABORZE CUP''
____________________________________________________________________________
28.03.2010 Tychy - Turniej rocznika 2002 i młodsi ''SEVEN CUP'' - Organizator Siódemka Tychy
KADRA: Pietryga - Cichoń, Pawlak, Dziedzic, Dworaczek, Nowaczyk, Sobański, Iwański, Ziółek, Borowiec, Rodak, Gałązkiewicz
Najlepszym Strzelcem turnieju został Bartosz Gałązkiewicz z MKS - 9 Bramek !!!
Bramki Dla MKS:
Z Pionierem:1:0 Gałązkiewicz, 2:0 Gałązkiewicz
Z Siódemką III: 1:0 Gałązkiewicz, 2:0 Gałązkiewicz
Z Gromem: 1:1 Pawlak, 2:2 Gałązkiewicz, 3:2 Ziółek, 4:3 Gałązkiewicz
Z Chrzcicielem: 1:0 Ziółek, 2:1 Gałązkiewicz, 3:1 Ziółek
Z Siódemką I : 1:0 Gałązkiewicz, 2:0 Gałązkiewicz
MECZE GRUPOWE:
MKS ZABORZE - PIONIER TYCHY 2:0
MKS ZABORZE - SIÓDEMKA TYCHY III 2:0
MKS ZABORZE - GROM TYCHY 4:3
PÓŁFINAŁ:
MKS ZABORZE - CHRZCICIEL TYCHY 3:1
FINAŁ:
MKS ZABORZE - SIÓDEMKA I 2:0
TABELA KOŃCOWA
1. MKS ZABORZE ZABRZE
2. SIÓDEMKA TYCHY I
3. GROM TYCHY
4. CHRZCICIEL TYCHY
5. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
6. PIONIER TYCHY
7. SIÓDEMKA III
8. REKORD BIELSKO BIAŁĄ
9. SIÓDEMKA II
________________________________________________
13.03.2010 Zabrze - Turniej rocznika 2001 i młodsi - Organizator Promotor Rokitnica
KADRA: Pietryga - Dziedzic, Iwański, Sobański, Majcher, Krystaszek, Stawiński, Nowaczyk, Kralski, Mrozek, Malczewski.
Bramki Dla MKS:
Z Orlikiem: Majcher
Ze Sprintem: Iwański, Nowaczyk
Z Oderką: Kralski, Dziedzic
MECZE GRUPOWE
MKS ZABORZE 2002 - ORLIK RUDA ŚLĄSKA 1:5
MKS ZABORZE 2002 - SPRINT KATOWICE 2:3
MKS ZABORZE 2002 - ODERKA OPOLE 2:1
MKS ZABORZE 2002 - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:2
MECZ O 9 MIEJSCE
MKS ZABORZE 2002 - HERKULES KOCHANOWICE 0:1
Zwyciężyła Gwiazda Ruda Śląska.
_________________________________________________
7.03.2010 Zabrze - Turniej Rocznika 2001 i młodsi - Organizator Podokręg Zabrze
KADRA: Pietryga, Beruda, Cichoń, Dworaczek, Dziedzic, Iwański, Majcher, Sobański, Stawiński, Trzciński, Ziółek
MKS ZABORZE 2002 - PIAST GLIWICE 2001 0:0
MKS ZABORZE 2002 - APN KNURÓW 2001 0:3
__________________________________________________
28.02.2010 Ruda Śląska - Turniej Rocznika 2002 i młodsi - Organizator SRS Gwiazda Ruda Ślaska
GALERIA
KADRA: Pietryga - Cichoń, Dworaczek, Dziedzic, Krystaszek, Iwański, Kułakowski, Majcher, Nowaczyk, Ziółek, Borowiec, Gałązkiewicz.
MECZE:
MKS ZABORZE - ODERKA OPOLE 2:0
MKS ZABORZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:0
MKS ZABORZE - ORLIK RUDA ŚLĄSKA 4:0
MKS ZABORZE - STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3
MKS ZABORZE - SPRINT KATOWICE 0:1
BRAMKI DLA MKS:
Gałązkiewicz 4 ( z Oderką 2, z Orlikiem 1, ze Stadionem 1 )
Ziółek 2 ( z Zagłębiem 1, z Orlikiem 1 )
Cichoń 1 ( z Orlikiem )
Krystaszek 1 ( z Orlikiem )
ZAWODNIK TURNIEJU:
Bartosz Gałązkiewicz
TABELA KOŃCOWA:
1.SPRINT KATOWICE
2.STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
3.MKS ZABORZE ZABRZE
4.GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA I
5.ODERKA OPOLE
6.MUKP DABROWA GÓRNICZA
7.ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
8.CRACOVIA KRAKÓW
9.ŻACZEK KATOWICE
10.ORLIK RUDA ŚLĄSKA
11.GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA II
12.PIONIER TYCHY
___________________________________________________________
Górnik Zabrze S.S.A. | 4:2 | MKS Zaborze Zabrze |
2017-11-11, 09:00:00 |
||
relacja » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.