Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
MKS Zaborze Zabrze - ŁTS Łabędy
MSPN Góenik Zabrze - KS MOSiR Sparta Zabrze
APN Knurów - Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice - KS MOSiR Stal Zabrze

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 192, wczoraj: 403
ogółem: 722 995

statystyki szczegółowe

Zaborze CUP 2015 22.02.15

drużyny zgłoszone: 

  1. MKS Zaborze 
  2. MKS Zaborze II
  3. MKS Żory
  4. MUKP Dąbrowa Górnicza
  5. FC Katowice
  6. AKS Wyzwolenie Chorzów
  7. RKP ROW Rybnik
  8. LKS Mizerów
  9. BTS Rekord Bielsko Biała
  10. Orlik Ruda Śląska

Regulamin - rozpiska

grupy po losowaniu: 

GR.A:  MKS Zaborze I;  MKS Żory;  AKS Wyzwolenie Chorzów;  MUKP Dąbrowa Górnicza;  Rekord Bielsko Biała

GR.B: MKS Zaborze II;  SRS Orlik Ruda Śląska;  FC Katowice;  LKS Mizerów;  RKP ROW Rybnik

  • MKS I - Żory 0:0
  • MKS II - Orlik 0:0
  • Wyzwolenie - Dąbrowa 0:1
  • Katowice - Mizerów 2:0
  • Rekord - MKS I 0:0
  • Rybnik - MKS II 2:0
  • Żory - Wyzwolenie 1:3
  • Orlik - Katowice 2:3
  • Dabrowa - Rekord 3:1
  • Mizerów - Rybnik 0:1
  • MKS I - Wyzwolenie 2:0 br.Kułakowski, Paterok 
  • MKS II - Katowice 0:1
  • Żory - Dąbrowa 2:1
  • Orlik - Mizerów 0:0
  • Wyzwolenie - Rekord 0:0
  • Katowice - Rybnik 0:0
  • MKS I - Dąbrowa 0:0
  • MKS II - Mizerów 0:1
  • Żory - Rekord 1:0
  • Orlik - Rybnik 0:2

mecz o 9 miejsce    MKS II  -  Rekord.   0 -  3                                                         

mecz o 7 miejsce    Wyzwolenie  -  Orlik    3 - 2

mecz o 5 miejsce    MKS I -  Mizerów   3 - 0 br.Kułakowski, Nowaczyk, Dziedzic                                    mecz o III miejsce  Dąbrowa -  Katowice  0 - 0 

Finał    -    Żory - Rybnik  0 -  0 karne 1:2

Kolejność końcowa :                           Top 10 turnieju - najlepsi zawodnicy wybierani przez trenera                                                                                              swojego zespołu

 

1. RKP RPW Rybnik                                             Sulma Dariusz

2. MKS Żory                                                         Frączek Kamil

3. MUKP Dąbrowa Górnicza                                   Kowalski Jakub                                                       4. FC Katowice                                                     Dawczak Paweł                                                       5. MKS Zaborze I                                                 Kułakowski Mateusz

6. LKS Mizerów                                                    Klos Martyna                                                           7. AKS Wyzwolenie Chorzów                                 Przesławski Kacper

8. Orlik Ruda Śląska                                              Bocian Filip

9. Rekord Bielsko Biała                                          Wala Adrian

10.MKS Zaborze II                                                Krystaszek Cezary                                                                                           

Najlepszy strzelec     :  Antończyk Piotr - Wyzwolenie Chorzów 6 br.

Szkoda zwłaszcza pierwszego zespołu nie tracąc bramki i nie przegrywając żadnego spotkania zajmuje dopiero V miejsce, zadecydowała słaba skuteczność zespołu. MKS II podobnie brak skuteczności a sytuacje były zwłaszcza w spotkaniach grupowych. Turniej jednak można uznać za udany, przebiegał jak nam się wydawało w miłej atmosferze, gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i walkę do końca co sprawiło że turniej stał na wyrównanym poziomie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeŁTS Łabędy
MKS Zaborze Zabrze   ŁTS Łabędy
2017-08-27, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Wigilijka 2014
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.