Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
MKS Zaborze Zabrze - APN Knurów
ŁTS Łabędy - KS MOSiR Sparta Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze - Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice - MSPN Góenik Zabrze

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
KS MOSiR Sparta Zabrze 1:1 MKS Zaborze Zabrze
APN Knurów MKS Sośnicowice
KS MOSiR Stal Zabrze 1:8 ŁTS Łabędy
Górnik Zabrze S.S.A. 3:1 MSPN Góenik Zabrze

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 436, wczoraj: 685
ogółem: 760 544

statystyki szczegółowe

Świerklany 24.08.2014

ROCZNICOWY  TURNIEJ 

          PIŁKI  NOŻNEJ 

       

   ROCZNIK 2002 I MŁODSI

 

Uczestnicy turnieju:

  • AKS  MIKOŁÓW
  • MKS  ZABORZE ZABRZE
  • RKP ROW Rybnik
  • MKS Żory I    (2002)
  • MKS Żory II  (2003)
  • LKS Jedność Jejkowice
  • LKS Płomień Ochojec
  • KS  ŚWIERKLANY

 

ŚWIERKLANY, 24.08.2014r.

 

Turniej organizowany jest przy współudziale Gminy Świerklany - dofinansowanie na realizację  zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

HARMONOGRAM ROCZNICOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Grupa A                                                           Grupa B

KS Świerklany                                                 RKP ROW Rybnik

LKS Płomień Ochojec                                      AKS Mikołów

MKS Żory II (2003)                                            MKS Żory I (2002)

MKS Zaborze Zabrze                                        LKS Jedność Jejkowice

 

9:00 Oficjalne otwarcie turnieju, powitanie uczestników i gości.

 

Spotkania grupowe

 

lp

Godz.

Nazwy drużyn

Wynik meczu

1

9.15

KS Świerklany             -               LKS Płomień Ochojec

           4:1

2

9.15

MKS Żory II                  -    MKS Zaborze Zabrze

           0:0

3

9.45

RKP ROW Rybnik        -    AKS Mikołów

           1:0

4

9.45

MKS Żory I                    -    LKS Jedność Jejkowice

           3:0

5

10.15

KS Świerklany              -   MKS Żory II

           2:0

6

10.15

LKS Płomień Ochojec -   MKS Zaborze Zabrze

  0:2 br.Krystaszek X2

7

10.45

RKP ROW Rybnik         -   MKS Żory I

           2:1

8

10.45

AKS Mikołów                -   LKS Jedność Jejkowice

           4:0

9

11.15

KS Świerklany               -  MKS Zaborze Zabrze

     0:1 br.Nowaczyk 

10

11.15

LKS Płomień Ochojec  -  MKS Żory II

           1:3

11

11.45

RKP ROW Rybnik        -   LKS Jedność Jejkowice

           5:0

12

11.45

AKS Mikołów                -   MKS Żory I

           0:0

 

Spotkania półfinałowe

 

lp

Godz.

Nazwy drużyn

 

Wynik meczu

1

12.15

Zespół 3 z Grupy A     -       Zespół 4 z Grupy B

MKS Żory II                -       LKS Jedność Jejkowice

           4:1

2

12.15

Zespół 4 z Grupy A     -       Zespół 3  z Grupy B

LKS Płomień Ochojec -       MKS Żory I

           0:5

3

12.45

Zespół 1 z Grupy A     -       Zespół 2 z Grupy B

MKS Zaborze             -       AKS Mikołów

 2:0 br. Krystaszek , Dziedzic

4

12.45

Zespół 2 z grupy A      -       Zespół 1 z Grupy B

KS Świerklany            -       RKP Rybnik

           0:1

 

Spotkania finałowe

lp

Godz.

                        Nazwy drużyn

 

Wynik meczu

1

 13.15

Mecz o miejsce 7 - LKS Jedność Jejkowice - LKS Płomień                                                                           Ochojec                  

        3:0

2

 13.15

Mecz o miejsce 5 - MKS Żory II - MKS Żory I

        0:2

3

 13.45

Mecz o miejsce 3 - AKS Mikołów - KS Świerklany

        0:2

4

 13.45

Mecz o miejsce 1 - MKS Zaborze - RKP Rybnik

        0:0  k. 0:1

 

14.45  Zakończenie turnieju

Klasyfikacja końcowa:

8. LKS Płomień Ochojec…………………………………………..……………………………………..

7. LKS Jedność Jejkowice…………………………………………………………………………………..……….

6. MKS Żory II…………………………………………………………………………………………

5. MKS Żory I…………………………………………………………………………………………..

4. AKS Mikołów…………………………………………………………………………………………..

3. KS Świerklany…………………………………………………………………………………………..

2. MKS Zaborze…………………………………………………………………………………………..

1. RKP Rybnik..............................................................................................

                       

REGULAMIN:

Cel turnieju

- propagowanie sportu, rywalizacji fair-play oraz zdrowego stylu życia.

- wymiana doświadczeń trenerskich.

Kategoria wiekowa: rocznik 2002 i młodsi

Termin: 24.08.2014, początek turnieju godz. 9:00, zbiórka 8:45

 

1.Drużyny rywalizują ze sobą w 2 grupach systemem każdy z każdym  

2.Czas trwania jednego spotkania  - 2X10 min. (lub 2X12 po uzgodnieniu z trenerami)

3.Drużyny liczą max 15 zawodników (gramy 8 w polu + bramkarz)

      (listę należy złożyć organizatorowi bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju)

4.Zmiany zawodników odbywają się systemem hokejowym.

5.Kary indywidualne:

         - wykluczenie czasowe 2 min, 4 min lub czerwona kartka – zawodnik kończy udział w meczu (kara dla zespołu 5 min w osłabieniu)

6.Numery na koszulkach są stałe we wszystkich meczach.

7.Obowiązują przepisy gry w piłkę nożną.

8.Za wygrany mecz przyznaje się 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegrany 0 pkt.

9.O kolejności miejsc w turnieju decyduje:

         - ilość zdobytych punktów,

         - wynik bezpośredniego spotkania

         - mała tabela w razie tej samej ilości punktów 3 zespołów

         - różnica bramek ze wszystkich spotkań,

         - większa ilość goli zdobytych,

         - rzuty karne.

10.Jednocześnie rozgrywane są 2 mecze, zawodnicy przygotowują się do meczu na boisku bocznym.

11.Obowiązuje zakaz przebywania na płycie głównego boiska osób, które nie biorą udziału   w danej chwili w rozgrywkach.

12.Zawodnicy zobowiązani są do posiadania legitymacji szkolnej lub innego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz aktualnych badań lekarskich i przedłożyć je na życzenie sędziego lub organizatora.

13.Organizator zapewnia opiekę medyczną. Nie ubezpiecza startujących w turnieju. Nie bierze odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe wypadki oraz rzeczy pozostawione w szatni.

14.W sprawach spornych dotyczących turnieju, decyzje podejmuje organizator

15.W sytuacji, gdy oba zespoły rywalizujące na boisku posiadają podobne kolorystycznie stroje, narzutki zakłada zespół, który w harmonogramie rozgrywek widnieje jako drugi      (z prawej strony).

16.Zawody poprowadzą licencjonowani sędziowie.

17.Udział zespołu w turnieju równoznaczny jest z akceptacją powyższego regulaminu przez trenera oraz kierownictwo klubu przystępującego do rozgrywek.

18.Dla każdego zespołu woda mineralna i poczęstunek w czasie turnieju.

 

Nagrody drużynowe:

  • zawodnicy i trenerzy drużyny z miejsca 3 otrzymają dyplom, pamiątkowy puchar oraz brązowe medale za uczestnictwo w turnieju.
  • zawodnicy  i trenerzy drużyny z miejsca 2 otrzymają dyplom, pamiątkowy puchar oraz srebrne medale za uczestnictwo w turnieju.
  • zawodnicy i trenerzy drużyny z miejsca 1 otrzymają dyplom, pamiątkowy puchar oraz złote medale za uczestnictwo w turnieju.
  • pozostałe drużyny otrzymają dyplom za uczestnictwo w turnieju

 

Nagrody indywidualne:

  • dla najlepszego strzelca turnieju
  • dla najlepszego zawodnika turnieju
  • dla najlepszego bramkarza turnieju

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeAPN Knurów
MKS Zaborze Zabrze   APN Knurów
2017-10-22, 11:00:00

Zabrze Zaborze ul. Wyciska 5a

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS MOSiR Sparta ZabrzeMKS Zaborze Zabrze
KS MOSiR Sparta Zabrze 1:1 MKS Zaborze Zabrze
2017-10-15, 11:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Świąteczne granie
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.