Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
MKS Zaborze Zabrze - APN Knurów
ŁTS Łabędy - KS MOSiR Sparta Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze - Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice - MSPN Góenik Zabrze

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
KS MOSiR Sparta Zabrze 1:1 MKS Zaborze Zabrze
APN Knurów MKS Sośnicowice
KS MOSiR Stal Zabrze 1:8 ŁTS Łabędy
Górnik Zabrze S.S.A. 3:1 MSPN Góenik Zabrze

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 395, wczoraj: 685
ogółem: 760 503

statystyki szczegółowe

Żory 15.02.14

Szczegóły - kliknij.

Halowy Turniej Piłki Nożnej
 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Żory  
 Młodziki - Rocznik 2002 i mł.
Hala Sportowa Suszec - 15.02.2014r.

Grupa A                                        Grupa B
1. Pniówek Pawłowice                   1. LKS Mizerów 
2. SRS Orlik Ruda Śląska              2. FC 1 Katowice 
3. MKS Zaborze                            3. Concordia Knurów 
4. UKS Szopienice                        4. MKS Żory

8.30      Odprawa techniczna trenerów i kierowników
1.     9.00        Pniówek Pawłowice – Orlik Ruda Śl.                2 : 2
2.    9.20        MKS Zaborze – UKS Szopienice               1  : 1  br.Haras
3.    9.40        LKS Mizerów – FC 1 Katowice                         1  : 1
4.    10.00        Concordia Knurów – MKS Żory                   0 : 0
5.    10.20         Pniówek Pawłowice – MKS Zaborze               1 : 2  br.Dziedzic, Nowaczyk
6.     10.40        Orlik Ruda Śl. – UKS Szopienice                5 :  0
7.    11.00         LKS Mizerów – Concordia Knurów               2 : 0
8.    11.20         FC 1 Katowice – MKS Żory                         1 : 3
9.     11.40         Pniówek Pawłowice – UKS Szopienice            2  : 0
10.    12.00         Orlik Ruda Śl. – MKS Zaborze                   0 : 0
11.    12.20         LKS Mizerów – MKS Żory                   1 : 0
12.    12.40         FC 1 Katowice – Concordia Knurów             1  : 0


13.    13.00         Półfinał 1A-2B Orlik  -  Żory      2  :  0
14.    13.20         Półfinał 2A-1B Zaborze  -  Mizerów    3  : 0 br. Balin, Haras 2 br.
15.    13.40         Mecz o VII miejsce  Szopienica  -  Concordia      3  : 1
16.     14.00         Mecz o V miejsce   Pniówek  -  FC Katowice     2  : 0
17.     14.20         Mecz o III miejsce   Żory  -  Mizerów      0  : 0   karne: 3:1
18.     14.40         Mecz o I miejsce   Orlik  -  Zaborze     0  : 3  br. Kułakowski, Balin, Turkoć

15.00   ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Końcowa kolejność turnieju :


VIII miejsce     Concordia Knurów
VII miejsce      UKS Szopienice
VI miejsce       FC Katowice
V miejsce        Pniówek Pawłowice
IV miejsce       LKS Mizerów
III miejsce        MKS Żory
II miejsce         Orlik Ruda Śląska
I miejsce          MKS Zaborze Zabrze

Najlepszy zawodnik turnieju - Dawid Cichoń - MKS Zaborze Zabrze

 

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeAPN Knurów
MKS Zaborze Zabrze   APN Knurów
2017-10-22, 11:00:00

Zabrze Zaborze ul. Wyciska 5a

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS MOSiR Sparta ZabrzeMKS Zaborze Zabrze
KS MOSiR Sparta Zabrze 1:1 MKS Zaborze Zabrze
2017-10-15, 11:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Świąteczne granie
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.