Najbliższa kolejka 15 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 197, wczoraj: 21
ogółem: 1 346 309
statystyki szczegółowe
|
Harmonogram turnieju piłki nożnej halowej rocznika 2002 i młodsi „Zaborze CUP 2014”
GR.A GR.B
1.MKS Zaborze I 1.MKS Zaborze II
2.Śląsk Świętochłowice 2.APN Knurów
3.Tarnowiczanka Tarn. Góry 3.Gwiazda Ruda Śląska
4.MKS Żory 4.Sprint Katowice
5.Śląsk Wrocław 5.RKP ROW Rybnik
Mecze grupowe
900 MKS I. - Śląsk Ś. 3 - 0 br.Nowaczyk, Kułakowski, Dziedzic
914 MKS II - Knurów 0 - 6
928 Tarnowiczanka - Żory 1 - 1
942 Gwiazda- Sprint 2 - 0
956 Śląsk W. - MKS I 0 - 2 Nowaczyk, Balin
1010 Rybnik - MKS II 1 - 0
1024 Śląsk - Tarnowiczanka 0 - 3
1036 Knurów - Gwiazda 3 - 2
1050 Żory - Śląsk W. 0 - 0
1104 Sprint - Rybnik 1 - 0
1128 MKS I - Tarnowiczanka 5 - 0 Nowaczyk, X2, Cichoń, Haras, Dziedzic
1142 MKS II - Gwiazda 0 - 3
1156 Żory - Śląsk Ś. 1 - 0
1210 Knurów - Sprint 0 - 0
1224 Tarnowiczanka - Śląsk W. 0 - 1
1238 Gwiazda - Rybnik 0 - 0
1252 MKS I - Żory 2 - 0 Kułakowski, Nowaczyk
1306 MKS II - Sprint 0 - 1
1320 Śląsk Ś. - Śląsk W. 2 - 0
1334 Knurów - Rybnik 0 - 0
Półfinały 1348 MKS I - Gwiazda 0 - 1
I zespół Gr.A II zespół gr. B
1402 Żory - Knurów 0 - 1
II zespół Gr.A I zespół gr. B
1416 mecz o 9 miejsce Śląsk Św. - MKS II 0 - 0 karne 2:1 . 5 zespół Gr.A 5 zespół gr. B
1430 mecz o 7 miejsce Tarnowiczanka - Rybnik 0 - 0 k. 3:1
4 zespół Gr.A 4 zespół gr. B
1444 mecz o 5 miejsce Śląsk W. - Sprint 0 - 2 . 3 zespół Gr.A 3 zespół gr. B
1458 mecz o III miejsce MKS I - Żory 0 - 2
1512 Finał - Gwiazda - APN Knurów. 0 - 0 k.7:8
Końcowa kolejność turnieju: TOP 10 Turnieju:
1. APN Knurów Jakub Wróbel
2.Gwiazda Ruda Śl. Dawid Ciszewski
3.MKS Żory Dawid Pilch
4.MKS Zaborze I Mateusz Kułakowski
5.Sprint Katowice Piotr Stażyński
6.Śląsk Wrocław Stanisław Jana
7.TS Tarnowiczanka Marcel Grymer
8.ROW Rybnik Adrian Mańka
9.Śląsk Świętochłowice Paweł Mazurek
10.MKS Zaborze II Paweł Florkiewicz
Król strzelców turnieju: Kacper Nowaczyk - MKS Zaborze I
Najlepszy bramkarz turnieju: Paweł Dubiel - Gwiazda Ruda Śl
Górnik Zabrze S.S.A. | 4:2 | MKS Zaborze Zabrze |
2017-11-11, 09:00:00 |
||
relacja » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.