Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
GKS Piast Gliwice - APN Knurów
KS Concordia Knurów - MKS Sośnicowice
Górnik Zabrze S.S.A. - MKS Zaborze Zabrze
LKS Piast Ożarowice - SKS Gwarek Zabrze

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
LKS Piast Ożarowice 3:0 GKS Piast Gliwice
SKS Gwarek Zabrze 1:2 Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice 2:9 APN Knurów
MKS Zaborze Zabrze 1:5 KS Concordia Knurów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 71, wczoraj: 321
ogółem: 666 778

statystyki szczegółowe

Zaborze CUP 2014 08.02.14

Zaproszenie - kliknij

 

Harmonogram turnieju piłki nożnej halowej rocznika 2002 i młodsi „Zaborze CUP 2014”

 

GR.A                                                  GR.B

1.MKS Zaborze I                                 1.MKS Zaborze II

2.Śląsk Świętochłowice                       2.APN Knurów

3.Tarnowiczanka Tarn. Góry                 3.Gwiazda Ruda Śląska

4.MKS Żory                                         4.Sprint Katowice

5.Śląsk Wrocław                                  5.RKP ROW Rybnik

 

Mecze grupowe

 

  900   MKS I. -  Śląsk  Ś.                    3 - 0   br.Nowaczyk, Kułakowski, Dziedzic

  914   MKS II  - Knurów                       0 - 6

  928   Tarnowiczanka -  Żory              1 -  1

  942   Gwiazda-  Sprint                         2 -  0

  956  Śląsk W. -  MKS I                         0 - 2  Nowaczyk, Balin

1010   Rybnik -  MKS II                           1 - 0  

1024   Śląsk  - Tarnowiczanka                0 -  3

1036   Knurów -  Gwiazda                       3 -  2

1050   Żory  -  Śląsk W.                          0 - 0   

1104   Sprint -  Rybnik                            1 - 0  

1128   MKS I  -  Tarnowiczanka               5 - 0     Nowaczyk, X2, Cichoń, Haras, Dziedzic

1142  MKS II  - Gwiazda                           0 - 3  

1156   Żory  -  Śląsk Ś.                            1 - 0  

1210   Knurów -  Sprint                            0 - 0 

1224   Tarnowiczanka  -  Śląsk W.           0 - 1 

1238   Gwiazda  -  Rybnik                         0 - 0 

1252   MKS I  -  Żory                                 2 - 0   Kułakowski, Nowaczyk

1306   MKS II  -  Sprint                              0 - 1 

1320   Śląsk Ś.  -  Śląsk W.                       2 - 0 

1334   Knurów - Rybnik                             0 - 0 

 

 

 

 

Półfinały               1348    MKS I    - Gwiazda       0 -  1 

       I zespół  Gr.A        II zespół gr. B

                              1402    Żory     -  Knurów        0 -  1

    II zespół  Gr.A        I zespół gr. B

 

1416 mecz o 9 miejsce    Śląsk Św. -  MKS II   0 -  0 karne  2:1                                                        .                                         5 zespół  Gr.A      5 zespół gr. B

1430 mecz o 7 miejsce    Tarnowiczanka -  Rybnik   0 -  0  k. 3:1

                                              4 zespół  Gr.A          4 zespół gr. B

1444 mecz o 5 miejsce    Śląsk W.   -  Sprint    0 - 2                                        .                                                                                   3 zespół  Gr.A           3 zespół gr. B

1458  mecz o III miejsce    MKS I     -  Żory   0 - 2  

                                 

1512 Finał    -    Gwiazda - APN Knurów.  0 - 0 k.7:8

Końcowa kolejność turnieju:                                                          TOP 10 Turnieju:

1. APN Knurów                                                                               Jakub Wróbel

2.Gwiazda Ruda Śl.                                                                        Dawid Ciszewski

3.MKS Żory                                                                                     Dawid Pilch

4.MKS Zaborze I                                                                             Mateusz Kułakowski

5.Sprint Katowice                                                                           Piotr Stażyński

6.Śląsk Wrocław                                                                             Stanisław Jana 

7.TS Tarnowiczanka                                                                       Marcel Grymer

8.ROW Rybnik                                                                                Adrian Mańka

9.Śląsk Świętochłowice                                                                   Paweł Mazurek

10.MKS Zaborze II                                                                           Paweł Florkiewicz

 

Król strzelców turnieju:  Kacper Nowaczyk -  MKS Zaborze I

Najlepszy bramkarz turnieju: Paweł Dubiel  - Gwiazda Ruda Śl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Górnik Zabrze S.S.A.MKS Zaborze Zabrze
Górnik Zabrze S.S.A.   MKS Zaborze Zabrze
2017-04-05, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeKS Concordia Knurów
MKS Zaborze Zabrze 1:5 KS Concordia Knurów
2017-03-26, 11:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Najpopularniejszy Zawodnik MKS Zaborze 2014
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.