Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
GKS Piast Gliwice - APN Knurów
KS Concordia Knurów - MKS Sośnicowice
Górnik Zabrze S.S.A. - MKS Zaborze Zabrze
LKS Piast Ożarowice - SKS Gwarek Zabrze

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
LKS Piast Ożarowice 3:0 GKS Piast Gliwice
SKS Gwarek Zabrze 1:2 Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice 2:9 APN Knurów
MKS Zaborze Zabrze 1:5 KS Concordia Knurów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 122, wczoraj: 321
ogółem: 666 829

statystyki szczegółowe

Ruda Śląska 31.05.13

Lista zespołów  biorących udział w Turnieju Piłki Nożnej 11-latków o Puchar Prezydenta Miasta Ruda Śląska oraz plan gier turnieju -  31 maja stadion MOSiR w Rudzie Śląskiej

1.       Gwiazda Ruda Śląska

2.       Gwiazda II Ruda Śląska

3.       Grunwald Ruda Śląska

4.       Wawel Ruda Śląska

5.       Slavia Ruda Śląska

6.       APN Raków Częstochowa

7.       Pogoń Ruda Śląska

8.       Stadion Śląski Chorzów

9.       Orlik Ruda Śląska

10.   AP Bielik

11.   MKS Zaborze Zabrze

12.   Ruch Radzionków

13.   RKP ROW Rybnik

14.   Orlik Blachownia

15.   Tarnowiczanka Tarnowice

16.   APN Knurów

 

 

Podział na grupy

Grupa A – Gwiazda I Ruda Śląska, Grunwald Ruda Śląska, MKS Zaborze, Tarnowiczanka

Grupa B – Wawel Ruda Śląska, AP Bielik Ruda Śląska, Ruch Radzionków, APN Knurów

Grupa C – Gwiazda II Ruda Śląska, Pogoń Ruda Śląska, RKP ROW Rybnik, Orlik Blachownia

Grupa D – Slavia Ruda Śląska, Orlik Ruda Śląska, Raków Częstochowa, Stadion Śląski Chorzów

 

Czasowy plan gier

Zbiórka – zespołów – godz. 8.00 - 8.15

 

Grupy eliminacyjne grupowe

 

System gry – każdy z każdym

Czas gry – 1 x 15 minut

 

8. 30                      Gwiazda I – Grunwald  0:0                 MKS Zaborze - Tarnowiczanka (gr. A) 0:0

8. 50                      Wawel – AP Bielik  3:1                       Ruch - Knurów (gr. B) 0:0

9. 10                      Gwiazda II – Pogoń  1:1                      RKP ROW - Blachownia (gr. C) 3:0

9. 30                      Slavia  - Orlik Ruda Śl. 1:1                 Raków – Stadion Śląski (gr. D) 0:3

              

9. 50                      Gwiazda I – MKS Zaborze 0:0           Grunwald - Tarnowiczanka 0:2

10.10                    Wawel – Ruch 0:1                           AP Bielik - Knurów  0:3

10.30                    Gwiazda II – RKP ROW  0:4                Pogoń - Blachownia  2:1

10.50                    Slavia – Raków  0:0                             Orlik Ruda Śl. – Stadion Śląski 0:1

 

11.10                    Gwiazda I – Tarnowiczanka 1:0       Grunwald - Zaborze 0:1 br. Ziółek k.

11.30                    Wawel – Knurów  0:0                   AP Bielik - Ruch 0:2

11.50                    Gwiazda II – Blachownia 3:1            Pogoń – RKP ROW 1:3

12.10                    Slavia - Stadion   1:2                       Orlik Ruda Śl. - Raków  0:1

 

 

 

Faza pucharowa

 

Zespoły z miejsc 1-2 w grupach walczą o miejsca 1-8 w turnieju

Zespoły z miejsc 3-4 w grupach walczą o miejsca 9-16 w turnieju

Czas gry 1 x 15 minut, przy remisie  seria 3 rzutów karnych

 

12.30                    Tarnowiczanka - Bielik 2:1    (5)          Grunwald - Wawel 0:0 k.3:2          (1)

13.00                    Gwizda II - Orlik 0:3   (6)                  Blachownia - Slavia 0:1                   (2)

13.20                    Zaborze - Knurów 0:0 k 1:2 (7)          Gwiazda I - Radzionków 1:0           (3)

13.40                    Rybnik - Raków 1:0      (8)                Pogoń - Stadion 1:8                      (4)

 

14.00                   Bielik - Gwiazda II 1:0      (9)               Wawel - Blachownia 3:1         (10)

14.20                   Tarnowiczanka - Orlik 1:2    (11)          Grunwald II - Slavia 0:0 k.3:2   (12)

14.40                   Zaborze - Raków 3:1 br. Nowaczyk 2,    Radzionków - Pogoń 3:1                                                                           .                                                              Krystaszek 

15.00                    Knurów - Rybnik 0:0 k.1:2     (15)        Gwiazda I - Stadion 0:2          (16)

 

15.20                   Gwiazda II - Blachownia 2:1   (o miejsca 15-16)            

                           Bielik - Wawel 1:0 (o miejsca 13-14)

15.40                    Tarnowiczanka - Slavia 2:0 (o miejsca 11-12)            

                            Orlik - Grunwald 2:0   (o miejsca 9-10)

16.00                   Raków - Pogoń 2:0 (o miejsca 7-8)                                

                           Zaborze - Radzionków 3:0 (o miejsca 5-6) br.Kułakowski, Ziółek, Nowaczyk

16.20                    Gwiazda I - Knurów 0:1 (o miejsca 3-4)

16.30                    finał  Stadion - Rybnik 0:1

 

Klasyfikacja  końcowa:

1. RKP ROW Rybnik

2. Stadion Śląski Chorzów

3. APN Knurów

4. Gwiazda Ruda Śląska I

5. MKS Zaborze Zabrze

6. Ruch Radzionków

7. APN Raków Częstochowa 

8. Pogoń Ruda Śląska

9. Orlik Ruda Śląska

10.Grunwald Ruda Śląska

11.TS Tarnowiczanka Tarnowskie Góry

12.Slavia Ruda Śląska

13.AP Bielik

14.Wawel Ruda Śląska

15.Gwiazda Ruda Ślaska

16.Orlik Blachownia

 

Ostatecznie nasz zespół zajął V miejsce, w sześciu spotkaniach tracąc tylko 1 bramkę i nie ponosząc ani jednej  porażki, będąc w każdym spotkaniu zespołem prowadzącym grę i przeważającym, lecz skuteczność zwłaszcza w pierwszych 4 meczach pozostawiała wiele do życzenia, strzeliliśmy 1 br. i to z rzutu karnego, tracąc 0 (w ćwierćfinale drużynie z Knurowa ulegliśmy dopiero po rzutach karnych, a że nasz zespół posiadał przewagę świadczy oddany jeden niecelny zresztą strzał na naszą bramkę i to z rzutu wolnego) . Kadra: bramkarze - Krawczyk P., Pietryga  -  Balin, Bartoszek, Cichoń, Dworaczek, Dziedzic, Krystaszek 1 br., Kułakowski 1 br., Nowaczyk 3 br., Paterok, Pawlak, Turkoć, Ziółek 2 br.

Najlepszym zawodnikiem MKS Zaborze został wybrany Robert Balin, w konkursie podbijania piłki zdecydowanie wygrał Piotr Ziółek (135 podbić na przemian prawa lewa noga), konkurs celności Dziedzic Łukasz 2 m., konkurs szybkości Paterok Adam. Szkoda że w naszym mieście nie organizuje się tego typu turniejii, jak już są to grają Górnik, Gwarek i reszta zagranicznych zespołów, a dla mniejszych klubików szkoda czasu i pieniędzy. 

 

 

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Górnik Zabrze S.S.A.MKS Zaborze Zabrze
Górnik Zabrze S.S.A.   MKS Zaborze Zabrze
2017-04-05, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeKS Concordia Knurów
MKS Zaborze Zabrze 1:5 KS Concordia Knurów
2017-03-26, 11:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Najpopularniejszy Zawodnik MKS Zaborze 2014
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.