Najbliższa kolejka 15 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 132, wczoraj: 21
ogółem: 1 346 244
statystyki szczegółowe
|
Lista zespołów biorących udział w Turnieju Piłki Nożnej 11-latków o Puchar Prezydenta Miasta Ruda Śląska oraz plan gier turnieju - 31 maja stadion MOSiR w Rudzie Śląskiej
1. Gwiazda Ruda Śląska
2. Gwiazda II Ruda Śląska
3. Grunwald Ruda Śląska
4. Wawel Ruda Śląska
5. Slavia Ruda Śląska
6. APN Raków Częstochowa
7. Pogoń Ruda Śląska
8. Stadion Śląski Chorzów
9. Orlik Ruda Śląska
10. AP Bielik
11. MKS Zaborze Zabrze
12. Ruch Radzionków
13. RKP ROW Rybnik
14. Orlik Blachownia
15. Tarnowiczanka Tarnowice
16. APN Knurów
Podział na grupy
Grupa A – Gwiazda I Ruda Śląska, Grunwald Ruda Śląska, MKS Zaborze, Tarnowiczanka
Grupa B – Wawel Ruda Śląska, AP Bielik Ruda Śląska, Ruch Radzionków, APN Knurów
Grupa C – Gwiazda II Ruda Śląska, Pogoń Ruda Śląska, RKP ROW Rybnik, Orlik Blachownia
Grupa D – Slavia Ruda Śląska, Orlik Ruda Śląska, Raków Częstochowa, Stadion Śląski Chorzów
Czasowy plan gier
Zbiórka – zespołów – godz. 8.00 - 8.15
Grupy eliminacyjne grupowe
System gry – każdy z każdym
Czas gry – 1 x 15 minut
8. 30 Gwiazda I – Grunwald 0:0 MKS Zaborze - Tarnowiczanka (gr. A) 0:0
8. 50 Wawel – AP Bielik 3:1 Ruch - Knurów (gr. B) 0:0
9. 10 Gwiazda II – Pogoń 1:1 RKP ROW - Blachownia (gr. C) 3:0
9. 30 Slavia - Orlik Ruda Śl. 1:1 Raków – Stadion Śląski (gr. D) 0:3
9. 50 Gwiazda I – MKS Zaborze 0:0 Grunwald - Tarnowiczanka 0:2
10.10 Wawel – Ruch 0:1 AP Bielik - Knurów 0:3
10.30 Gwiazda II – RKP ROW 0:4 Pogoń - Blachownia 2:1
10.50 Slavia – Raków 0:0 Orlik Ruda Śl. – Stadion Śląski 0:1
11.10 Gwiazda I – Tarnowiczanka 1:0 Grunwald - Zaborze 0:1 br. Ziółek k.
11.30 Wawel – Knurów 0:0 AP Bielik - Ruch 0:2
11.50 Gwiazda II – Blachownia 3:1 Pogoń – RKP ROW 1:3
12.10 Slavia - Stadion 1:2 Orlik Ruda Śl. - Raków 0:1
Faza pucharowa
Zespoły z miejsc 1-2 w grupach walczą o miejsca 1-8 w turnieju
Zespoły z miejsc 3-4 w grupach walczą o miejsca 9-16 w turnieju
Czas gry 1 x 15 minut, przy remisie seria 3 rzutów karnych
12.30 Tarnowiczanka - Bielik 2:1 (5) Grunwald - Wawel 0:0 k.3:2 (1)
13.00 Gwizda II - Orlik 0:3 (6) Blachownia - Slavia 0:1 (2)
13.20 Zaborze - Knurów 0:0 k 1:2 (7) Gwiazda I - Radzionków 1:0 (3)
13.40 Rybnik - Raków 1:0 (8) Pogoń - Stadion 1:8 (4)
14.00 Bielik - Gwiazda II 1:0 (9) Wawel - Blachownia 3:1 (10)
14.20 Tarnowiczanka - Orlik 1:2 (11) Grunwald II - Slavia 0:0 k.3:2 (12)
14.40 Zaborze - Raków 3:1 br. Nowaczyk 2, Radzionków - Pogoń 3:1 . Krystaszek
15.00 Knurów - Rybnik 0:0 k.1:2 (15) Gwiazda I - Stadion 0:2 (16)
15.20 Gwiazda II - Blachownia 2:1 (o miejsca 15-16)
Bielik - Wawel 1:0 (o miejsca 13-14)
15.40 Tarnowiczanka - Slavia 2:0 (o miejsca 11-12)
Orlik - Grunwald 2:0 (o miejsca 9-10)
16.00 Raków - Pogoń 2:0 (o miejsca 7-8)
Zaborze - Radzionków 3:0 (o miejsca 5-6) br.Kułakowski, Ziółek, Nowaczyk
16.20 Gwiazda I - Knurów 0:1 (o miejsca 3-4)
16.30 finał Stadion - Rybnik 0:1
Klasyfikacja końcowa:
1. RKP ROW Rybnik
2. Stadion Śląski Chorzów
3. APN Knurów
4. Gwiazda Ruda Śląska I
5. MKS Zaborze Zabrze
6. Ruch Radzionków
7. APN Raków Częstochowa
8. Pogoń Ruda Śląska
9. Orlik Ruda Śląska
10.Grunwald Ruda Śląska
11.TS Tarnowiczanka Tarnowskie Góry
12.Slavia Ruda Śląska
13.AP Bielik
14.Wawel Ruda Śląska
15.Gwiazda Ruda Ślaska
16.Orlik Blachownia
Ostatecznie nasz zespół zajął V miejsce, w sześciu spotkaniach tracąc tylko 1 bramkę i nie ponosząc ani jednej porażki, będąc w każdym spotkaniu zespołem prowadzącym grę i przeważającym, lecz skuteczność zwłaszcza w pierwszych 4 meczach pozostawiała wiele do życzenia, strzeliliśmy 1 br. i to z rzutu karnego, tracąc 0 (w ćwierćfinale drużynie z Knurowa ulegliśmy dopiero po rzutach karnych, a że nasz zespół posiadał przewagę świadczy oddany jeden niecelny zresztą strzał na naszą bramkę i to z rzutu wolnego) . Kadra: bramkarze - Krawczyk P., Pietryga - Balin, Bartoszek, Cichoń, Dworaczek, Dziedzic, Krystaszek 1 br., Kułakowski 1 br., Nowaczyk 3 br., Paterok, Pawlak, Turkoć, Ziółek 2 br.
Najlepszym zawodnikiem MKS Zaborze został wybrany Robert Balin, w konkursie podbijania piłki zdecydowanie wygrał Piotr Ziółek (135 podbić na przemian prawa lewa noga), konkurs celności Dziedzic Łukasz 2 m., konkurs szybkości Paterok Adam. Szkoda że w naszym mieście nie organizuje się tego typu turniejii, jak już są to grają Górnik, Gwarek i reszta zagranicznych zespołów, a dla mniejszych klubików szkoda czasu i pieniędzy.
Górnik Zabrze S.S.A. | 4:2 | MKS Zaborze Zabrze |
2017-11-11, 09:00:00 |
||
relacja » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.