1.  ORGANIZATOR:

- SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA

2.  MIEJSCE I TERMIN:

Ruda Śląska – Bykowina, ul. Gwarecka 2, 13.04.2013 – ROCZ. 2002, 14.04.2013 – ROCZ.2003

Rozpoczęcie turniejuo g.9:00planowane zakończenie ok. g.13:00. Drużyny zbiórka od godz. 8:30.

3.   CEL TURNIEJU:

Propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród dzieci i młodzieży, zawiązywanie nowych przyjaźni, wychowanie poprzez sport. Konfrontacja sportowa młodzieży z różnych klubów.

W turnieju mogą brać udział zawodnicy z rocznika 2002 i młodsi(13.04.2013) oraz z rocznika 2003 i młodsi(14.04.2013) zrzeszeni w Klubach Sportowych (obowiązkowe legitymacje szkolne lub inny dokument tożsamości do wglądu przez sędziów i opiekunów drużyn w dniu imprezy).

1. SPOSÓB ROZGRYWEK:

§  Turniej zostanie rozegrany systemem „każdy z każdym”.

§  Kompletną listę zgłoszonych zawodników (maksymalnie 15 osób) należy złożyć w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem.

§  Forma turnieju: W pierwszej połowie wyznaczona przez trenera na początku turnieju grupa, w drugiej połowie pozostali zawodnicy (nie mogą grać zawodnicy grający w pierwszej połowie i odwrotnie). Bramkarz może grać jeden przez cały czas trwania turnieju. Obowiązują przepisy PZPN. Dodatkowe przepisy gry zostaną podane w dniu turnieju.

§  Drużyny grają po 5 zawodników + bramkarz (R.2002)/6 zawodników + bramkarz (R.2003), czas jednego meczu 2x9. Bramki o wym. 2 x 5 m.

§  Przypomina się opiekunom, że przed rozpoczęciem meczu należy drużynę ustawić na środku boiska w celu powitania przeciwnika oraz sędziego, a po zakończonym meczu należy nie zapomnieć o sportowym podziękowaniu za pojedynek zawodnikom drużyny przeciwnej.

1. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

§  Zespoły otrzymają pamiątkowy dyplom

§  Wszyscy zawodnicy otrzymają getry

1. WPISOWE:

Wpisowe w wysokości 250 zł od drużyny należy wpłacić w dniu turnieju.

UWAGI

a)   Organizator turnieju zapewnia:

Ø  napoje,

Ø  sędziów

Ø  opiekę medyczną,

1. Organizator nie zapewnia ubezpieczenia drużyn, każdy zespół ubezpiecza się w własnym zakresie

O wszystkich sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje organizator.

Orlik - Gwiazda  1:2

Polonia Bytom - MKS Zaborze 0:1 (Turkoć)

Orlik - Orlik 2003 1:0

Gwiazda - MKS Zaborze 0:4  (Ziółek x2, Dziedzic, Turkoć)

Polonia Bytom - Orlik 2003 2:0

Orlik - MKS Zaborze 1:2  (Balin, Haras)

Gwiazda - Orlik 2003 6:2

Polonia Bytom - Orlik 1:1

MKS Zaborze Orlik 2003 3:0  (Krystaszek x2, Nowaczyk)

Gwiazda -  Polonia 3:0              :

Dnia 13.04.13 nasz zespół MKS Zaborze 2002 brał udział w turnieju piłkarskim organizowanym przez drużynę Orlik Ruda Śląska 2002. We wszystkich czterech spotkaniach nasza drużyna odniosła zwycięstwa zdobywając 10 bramek tracąc tylko 1.