Najbliższa kolejka 15 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 203, wczoraj: 21
ogółem: 1 346 315
statystyki szczegółowe
|
Drużyny biorące udział w turnieju; Unia Warszawa, Ruch Chorzów,
OKiS Prószków, Sprint Katowice, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, MKS Zaborze
Zabrze, Rozwój Katowice,MKS Kluczbork, Ajaks Częstochowa, Skra
Częstochowa.
KLUB SPORTOWY SKRA CZĘSTOCHOWA www.ks-skra.pl
ZAPROSZENIE
na
XIV Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej
w Częstochowie
1. SKRA CZĘSTOCHOWA 2. OKiS PRÓSZKÓW 3. MKS ZABORZE ZABRZE 4. RUCH CHORZÓW 5. SPRINT KATOWICE
GRUPA: B
1. AJAKS CZĘSTOCHOWA 2. MKS KLUCZBORK 3. MAZOWIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 4. ROZWÓJ KATOWICE 5. UNIA WARSZAWA
HARMONOGRAM GIER
Faza eliminacyjna
Nr meczu |
Godzina |
Gr |
Gospodarze |
Gr |
Goście |
Wynik |
1 |
9:00 |
A1 |
SKRA CZĘSTOCHOWA |
A2 |
OKiS PRÓSZKÓW |
4:0 |
2 |
9:15 |
A3 |
MKS ZABORZE ZABRZE |
A4 |
RUCH CHORZÓW |
3:1 br.Nowaczyk Ziółek Cichoń |
3 |
9:30 |
B1 |
AJAKS CZĘSTOCHOWA |
B2 |
MKS KLUCZBORK |
5:2 |
4 |
9:45 |
B3 |
MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI |
B4 |
ROZWÓJ KATOWICE |
0:1 |
5 |
10:00 |
A5 |
SPRINT KATOWICE |
A1 |
SKRA CZĘSTOCHOWA |
1:0 |
6 |
10:15 |
A2 |
OKiS PRÓSZKÓW |
A3 |
MKS ZABORZE ZABRZE |
0:10 br.Ziółek Borowiec 2 Nowaczyk 3 Dziedzic Turkoć Paterok 2 |
7 |
10:30 |
B5 |
UNIA WARSZAWA |
B1 |
AJAKS CZĘSTOCHOWA |
1:4 |
8 |
10:45 |
B2 |
MKS KLUCZBORK |
B3 |
MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI |
0:4 |
9 |
11:00 |
A5 |
SPRINT KATOWICE |
A4 |
RUCH CHORZÓW |
3:1 |
10 |
11:15 |
A1 |
SKRA CZĘSTOCHOWA |
A3 |
MKS ZABORZE ZABRZE |
1:4 br.Ziółek Nowaczyk 3 |
11 |
11:30 |
B5 |
UNIA WARSZAWA |
B4 |
ROZWÓJ KATOWICE |
0:5 |
12 |
11:45 |
B1 |
AJAKS CZĘSTOCHOWA |
B3 |
MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI |
0:2 |
13 |
12:00 |
A4 |
RUCH CHORZÓW |
A2 |
OKiS PRÓSZKÓW |
4:0 |
14 |
12:15 |
A3 |
MKS ZABORZE ZABRZE |
A5 |
SPRINT KATOWICE |
0:3 |
15 |
12:30 |
B4 |
ROZWÓJ KATOWICE |
B2 |
MKS KLUCZBORK |
0:1 |
16 |
12:45 |
B3 |
MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI |
B5 |
UNIA WARSZAWA |
1:0 |
17 |
13:00 |
A1 |
SKRA CZĘSTOCHOWA |
A4 |
RUCH CHORZÓW |
3:0 |
18 |
13:15 |
A2 |
OKiS PRÓSZKÓW |
A5 |
SPRINT KATOWICE |
0:11 |
19 |
13:30 |
B1 |
AJAKS CZĘSTOCHOWA |
B4 |
ROZWÓJ KATOWICE |
1:3 |
20 |
13:45 |
B2 |
MKS KLUCZBORK |
B5 |
UNIA WARSZAWA |
0:0 |
|
14:00 |
POKAZ ZESPOŁU CHEERLEADEREK |
Godzina |
Rozgrywki |
Miejsce Gr. |
Nazwa drużyny |
Miejsce Gr. |
Nazwa drużyny |
Wynik |
14:15 |
¼ FINAŁU |
2B |
Mazovia |
3A |
Skra |
3:1 |
14:30 |
¼ FINAŁU |
3B |
Ajax |
2A |
MKS |
4:2 br. Dziedzic X2 |
14:45 |
MECZ O IX MIEJSCE |
5A |
OKIS Prószków |
5B |
Unia |
0:5 |
15:00 |
½ FINAŁU |
1A |
Sprint |
Z(2B-3A) |
Mazovia |
1:2 |
15:15 |
½ FINAŁU |
1B |
Rozwój |
Z(2A-3B) |
Ajax |
1:0 |
15:30 |
MECZ O VII MIEJSCE |
4A |
Ruch |
4B |
Kluczbork |
2:2 karne 2:3 |
15:45 |
MECZ O V MIEJSCE |
P(2B-3A) |
SKRA |
P(2A-3B) |
MKS |
0:2 br. Dziedzic Nowaczyk |
16:00 |
MECZ O III MIEJSCE |
|
Sprint |
|
Ajax |
2:1 |
16:15 |
MECZ O I MIEJSCE |
|
Mazovia |
|
Rozwój |
1:0 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
1. MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2. ROZWÓJ KATOWICE
3. SPRINT KATOWICE
4. AJAKS CZĘSTOCHOWA
5. MKS ZABORZE
6. SKRA CZĘSTOCHOWA
7. MKS KLUCZBORK
8. RUCH CHORZÓW
9. UNIA WARSZAWA
10. OKiS PRÓSZKÓW
Górnik Zabrze S.S.A. | 4:2 | MKS Zaborze Zabrze |
2017-11-11, 09:00:00 |
||
relacja » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.