Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
MKS Zaborze Zabrze - ŁTS Łabędy
MSPN Góenik Zabrze - KS MOSiR Sparta Zabrze
APN Knurów - Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice - KS MOSiR Stal Zabrze

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 188, wczoraj: 403
ogółem: 722 991

statystyki szczegółowe

Wołów 1.12.12

 

Rocznik 2002 – orlik – sobota 1 grudnia 2012r.

GRUPA „A”

GRUPA „B”

1. MKP WOŁÓW

1. POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

2. WRATISLAVIA WROCŁAW

2. POLONIA WROCŁAW

3. ŚLĄSK WROCŁAW

3. ZAGŁĘBIE LUBIN

4. EUROTALENT BRZEG

4. ZABORZE ZABRZE

5. ASD GWARDIA OPOLE

5. GRYF ŚIWDNICA

 

 

L.p.

Godz.

Grupa

Mecz

Wynik

1

9.00

A

MKP WOŁÓW – WTARISLAVIA WROCŁAW

10:1

2

9.14

B

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – POLONIA WROCŁAW

4:3

3

9.28

A

ASD GWARDIA OPOLE – ŚLĄSK WROCŁAW

3:3

4

9.42

B

GRYF ŚWIDNICA – ZAGŁĘBIE LUBIN

1:1

5

9.56

A

EUROTALENT BRZEG – WRATISLAVIA WROCŁAW

0:1

6

10.10

B

ZABORZE ZABRZE – POLONIA WROCŁAW

3:3

7

10.24

A

ASD GWARDIA OPOLE – MKP WOŁÓW

0:5

8

10.38

B

GRYF ŚIWDNICA – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

5:0

9

10.52

A

ŚLĄSK WROCŁAW – EUROTALENT BRZEG

3:2

10

11.06

B

ZAGŁĘBIE LUBIN – ZABORZE ZABRZE

2:5

11

11.20

A

WRATISLAVIA WROCŁAW – ASD GWARDIA OPOLE

0:12

12

11.34

B

POLONIA WROCŁAW – GRYF ŚWIDNICA

3:1

13

11.48

A

ŚLĄSK WROCŁAW – MKP WOŁÓW

0:1

14

12.02

B

ZAGŁĘBIE LUBIN – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

2:2

15

12.16

A

EUROTALENT BRZEG – ASD GWARDIA OPOLE

0:2

16

12.30

B

ZABORZE ZABRZE – GRYF ŚWIDNICA

3:1

17

12.44

A

WRATISLAVIA WROCŁAW – ŚLĄSK WROCŁAW

1:7

18

12.58

B

POLONIA WROCŁAW – ZAGŁĘBIE LUBIN

3:0

19

13.12

A

MKP WOŁÓW – EUROTALENT BRZEG

5:0

20

13.26

B

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – ZABORZE ZABRZE

1:2

 

21

13.40

1M gr A -2M gr. B

MKP WOŁÓW - POLONIA WROCŁAW

1:1 1:2 karne

22

13.54

2M gr A -1M gr. B

ASD GWARDIA OPOLE - ZABORZE ZABRZE

0:1

23

14.08

5M gr A -5M gr. B

ZAGŁĘBIE LUBIN - EUROTALENT BRZEG

10:1

24

14.22

4M gr A -4M gr. B

WRATISLAVIA WROCŁAW - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

11:1

25

14.36

3M gr A -3M gr. B

ŚLĄSK WROCŁAW - GRYF ŚWIDNICA

3:2

26

14.50

MAŁY FINAŁ

MKP WOŁÓW - ASD GWARDIA OPOLE

1:1 1:2 karne

27

15.20

FINAŁ

ZABORZE ZABRZE - POLONIA WROCŁAW

3:4

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ 

1. POLONIA WROCŁAW

2. MKS ZABORZE ZABRZE

3. ASD GWARDIA OPOLE

4. MKP WOŁÓW

5. ŚLĄSK WROCŁAW

6. GRYF ŚWIDNICA

7. POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

8. WRATISLAVIA WROCŁAW

9. ZAGŁĘBIE LUBIN 

10. EUROTALENT BRZEG

Zdecydowanie słabo spisał się nasz blok obronny  popełniając proste błędy , oprócz JalubaTurkoć który grał równo przez cały turniej, na szczęście napastnicy spisali się na medal strzelając dość dużo i celnie - ogólnie dość wyrównany poziom zwłaszcza mecze w naszej grupie co można zauważyć po wynikach, dlatego gratuluje całemu zespołowi tak udanej inauguracji sezonu zimowego. 

Półfinał Gwardia - MKS

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeŁTS Łabędy
MKS Zaborze Zabrze   ŁTS Łabędy
2017-08-27, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Wigilijka 2014
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.