Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
MKS Sośnicowice ŁTS Łabędy
APN Knurów KS MOSiR Sparta Zabrze
MSPN Góenik Zabrze KS MOSiR Stal Zabrze

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 231, wczoraj: 306
ogółem: 933 570

statystyki szczegółowe

Finał LM sezon 2011/12

 

FINAŁ LIGI MALUCHÓW ROCZNIK 2002

MECZE FINAŁOWE W GRUPIE i O 1-6 MIEJSCE :

JÓZEFKA - ZABORZE 1:1 BR. Ziółek  - głupio stracona bramka po rzucie wolnym , w całym spotkaniu przewaga naszej drużyny , wiele sytuacji niewykorzystanych

GKS - SIÓDEMKA I  1:2

GWIAZDA - SIÓDEMKA II  4:0

JÓZEFKA - GKS 2:0

ZABORZE - GWIAZDA 0:1  przez większość spotkania zdecydowana przewaga zespołu z Rudy Śl. , a zaczęło się od brutalnego faulu i wykluczenia naszego obrońcy ale na szczęście zawodnikowi Gwiazdy nic się nie stało.

GKS - SIÓDEMKA II 3:1 

JÓZEFKA - SIÓDEMKA 1:1

ZABORZE - SIÓDEMKA II 4:0  BR. Głązkiewicz, Balin, Turkoć, Krawczyk K. (pierwsza br. tego zawodnika )

GWIAZDA - SIÓDEMKA I  0:1

JÓZEFKA - GWIAZDA 0:1

ZABORZE - GKS  3:1 BR. Gałązkiewicz, Ziółek, Turkoć

SIÓDEMKA I - SIÓDEMKA II  3:1

JÓZEFKA - SIÓDEMKA II 4:0

GKS - GWIAZDA  0:2

ZABORZE - SIÓDEMKA  0:1   i znów rzut wolny po którym nasz zawodnik stojący przed bramakarzem nagle się uchylił, a nasz golkiper nie zdążył zareagować, póżniej już do końca spotkania przewaga drużyny z Zabrza ale niestety w tym dniu nasi napastnicy nie mieli najlepszego dnia.

KOŃCOWA  KOLEJNOŚĆ FINAŁU LM

1. SIÓDEMKA  TYCHY I   13 PKT.

2. GWIAZDA RUDA ŚL. 12 PKT.

3. JÓZEFKA CHORZÓW  8 PKT.

4. MKS ZABORZE  7 PKT.

5. GKS KATOWICE  3 PKT

6. SIÓDEMKA TYCHY II O PKT.

7. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

8. ROZWÓJ KATOWICE

9. GOL BIERUŃ

10.GKS TYCHY

11.FC KATOWICE

 

KRÓL STRZELCÓW LM : KAMIL SKWISZCZ  - JÓZEFKA CHORZÓW

 

Ogólnie trochę żal bo przez cały sezon ogrywaliśmy te drużyny w grupie o czym świadczy nasza 19 pkt przewaga w tabeli nad drugim zespołem( tak samo miała Józefka w gr II), szkoda że jeden turniej decyduje o miejscu, widocznie zabrakło szczęścia. A tak podsumowując ten zwariowany sezon LM to  oprócz zielonej szkoły, niektóre zespoły nie zachowały się w stosunku do reszty  "fair play", nie organizując u siebie kolejki LM, nie ponosząc kosztów związanych z organizacją turnieju oraz odbierając szansę któremuś zawodnikowi z naszej grupy przez mniejszą ilość meczy , na statuetkę króla strzelców ( przypominam że zdobył ją zawodnik Józefki Chorzów - Skwiszcz Kamil, nie podważając jego umijętności bo to bardzo fajny chłopak oraz dobry zawodnik ).

Krótko podsumowując to runda jesienna wypadła o wiele lepiej, ponieważ wszystkie zespoły przyłożyły się do organizacji rozgrywek LM odbyło się 6 kolejek, a jesienią rozegraliśmy tylko trzy kolejki z mniejszą ilością drużyn niż w gr. II (po dwa mecze mniej co tydzień oraz minus dwie kolejki, w II grupie odbyło się 6 kolejek jesienią i 5 wiosną, nie zorganizował rozgrywek ten sam zespół co w naszej grupie, oszczędzając pieniądze na finał i nie ponosząc kosztów związanych z organizacją LM u siebie, w ten sposób organizator pokazał jak można wykiwać innych), nie rozgrywając kompletu spotkań w grupie (przypominam 2 miesiące zielonej szkoły Rozwój, i przeważnie tylko 4 zespoły grały między sobą  w trzech kolejkach, w jednej w Rudzie Śl. dojechały tylko 3, Jedność w połowie się wycofała) co zepsuło zabawę innym zespołom które mimo wielu trudności zdołały uporać się z organizacją oraz udziałem w LM, ( np. jazda z Zabrza do Dąbrowy aby rozegrać trzy mecze po 20 min.) ,  pomimo tego  przez uczestnictwo w tych rozgrywkach naszej drużyny myślę że chłopcy poznali nie tylko boiskowych rywali z naszego regionu lecz również zaprzyjaźnili się z chłopakami innych zespołów ( Józefka, GKS i Gwiazda ) z którymi zimą i wiosną wyjeżdżaliśmy razem na różnego rodzaju turnieje. dziękuje wszystkim rodzicom za wsparcie oraz pomoc w organizacji

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Górnik Zabrze S.S.A.MKS Zaborze Zabrze
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
2017-11-11, 09:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Wigilijka 2013
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.