Najbliższa kolejka 15 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 72, wczoraj: 21
ogółem: 1 346 184
statystyki szczegółowe
|
LUBLINIECKI KLUB SPORTOWY SPARTA LUBLINIEC ZAPRASZA NA TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
„ANTCZOK CUP 2012”
TERMIN:
09.CZERWIEC 2012
Regulamin Turnieju Piłki Nożnej
„ANCZOK CUP 2012”
1. Organizatorzy:
· Lubliniecki Klub Sportowy „SPARTA”
1. Miejsce zawodów
Stadion LKS „SPARTA” Lubliniec
42-700 Lubliniec, ul. 74 G.P.P nr 1
2. Termin 9.06.2012
Godz. 8.30 odprawa drużyn
Godz. 9.00 początek zawodów
3. Cel
Promocja zdrowego stylu życia. Popularyzacja piłki nożnej wśród młodych adeptów tej dyscypliny sportu oraz wdrażanie zasad fair-play.
5. UCZESTNICTWO
Turniej będzie rozgrywany w odrębnych grupach wiekowych
- rocznik1999- 2000
- rocznik 2001 - 2002 jako jedna grupa wiekowa
- rocznik 2003 i młodsi
6. WARUNKI UCZESTNICTWA
Każda drużyna przed rozpoczęciem rozgrywek doręczy listę zawodników z podaniem imienia i nazwiska podpisaną przez trenera, opiekuna grupy. Zawodnik reprezentujący dany klub może występować tylko w jednej drużynie w czasie turnieju. Drużyna liczy 12 zawodników + trener + kierownik drużyny
Każda z drużyn wpłaca wpisowe w wysokości 250 zł. przed rozpoczęciem turnieju. W przypadku zgłoszenia drużyn w dwóch kategoriach wiekowych opłata za udział w turnieju wynosi 400 zł. W przypadku zgłoszenia trzech drużyn w odrębnych kategoriach wiekowych do turnieju wpisowe wynosi 600 zł.
Weryfikacja zawodników:
a. Każdy zawodnik musi posiadać legitymację szkolną,
b. Na prośbę trenera lub kierownika drużyny organizator zastrzega sobie weryfikację zawodnika.
c. Jeżeli zawodnik weryfikowany nie będzie posiadał w/w dokumentu drużyna, w której ten zawodnik występuje zostaje zdyskwalifikowana.
d. Decyzje w sprawach spornych lub innych nie ujętych w niniejszym regulaminie podejmuje organizator samodzielnie / lub po konsultacji z sędzią zawodów i opiekunami poszczególnych drużyn.
e. Dopuszcza się możliwość zmian w regulaminie przed rozpoczęciem zawodów.
f. Trenerzy i kierownicy drużyn (opiekunowie) ponoszą pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane przez swoich podopiecznych.
g. Karty zgłoszeniowe należy dostarczyć organizatorowi przed rozpoczęciem zawodów.
h. Organizator nie odpowiada za ubezpieczenie zawodników
i. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione w czasie trwania zawodów
System rozgrywek dla roczników1999- 2000 oraz 2001-2002
1. Mecze rozegrane zostaną na dwóch boiskach trawiastych o wymiarach 55 x 46 m i
bramkami o wymiarze 5 x 2 m.
2. Ilość zawodników biorących udział w meczu: 8+ 1.
3. Czas trwania wszystkich meczy wynosi 2 x 10 minut
4. Zespoły zostaną podzielone w poszczególnych rocznikach na 2 grupy po 6 zespołów
5. W eliminacyjnych grupowych mecze zostaną rozegrane systemem: „każdy z każdym”.
6. Po meczach eliminacyjnych w grupach drużyny które zajęły miejsca od 1- 2, awansują do półfinałów rozgrywanych systemem A1 – B2, B1- A2, wygrani półfinałów walczą o miejsce pierwsze, przegrani o miejsca 3-4. Pozostałe drużyny walczą o miejsca 5 – 12 systemem A3 –B3, A4 – B4 ,A5- B5 , A6 - B6
7. O kolejności zajętego miejsca w turnieju będzie
decydować kolejno:
a. Ilość zdobytych punktów
b. Wynik bezpośredniego pojedynku
c. Stosunek bramek
d. Większa ilość strzelonych bramek
e. Seria 3 rzutów karnych
Przepisy:
W turnieju obowiązują przepisy PZPN z następującymi
zmianami:
a. Nie ma pozycji „spalonej”
b. Mecze odbywać się będą piłkami rozmiaru 4,
c. Czas gry wynosi 2 x 10 minut,
d. Zawodnicy nie mogą grać w butach z wkrętami
e. Zawodnik przez czas trwania turnieju występuje pod jednym numerem
f. Zawodnicy muszą posiadać ochraniacze piłkarskie
7. SPRAWY DYSCYPLINARNE
A. KARY INDYWIDUALNE
· W rozgrywkach obowiązują kary upomnienia
· Żółta kartka
· Wykluczenie – czerwona kartka
B. SANKCJE:
· Żółta kartka – zawodnik opuszcza boisko na 2 min
· Druga żółta kartka – zawodnik opuszcza boisko na 5 min
· Czerwona kartka – bezpośrednio- wykluczenie z danego meczu
7. NAGRODY
Zespołowe:
· Każda drużyna otrzymuje dyplom za uczestnictwo
· Pierwsze trzy zespoły otrzymują puchary
Indywidualne:
· Najlepszy zawodnik turnieju
· Najlepszy bramkarz
· Najlepszy piłkarz każdej drużyny
7. Organizatorzy zabezpieczają:
a. Sędziów
b. Opiekę medyczną
c. Prowadzenie dokumentacji rozgrywek
8. Zgłoszenia drużyn prosimy przesyłać do dnia 15 . 05 .2012
Kontakt:
Rocznik1999 - 2000 oraz 2001 - 2002
Aleksander Gruca
Tel. 501 562 761
Adres e – mail: aleksander.gruca@onet.eu
Andrzej Zdrojewski
Tel. 604 217 860
Adres e – mail: andrzej_zdrojewski@wp.pl
Dnia 9.06.2012 nasz zespół brał udział w turnieju rocznika 2001 organizowanym przez drużynę Sparty Lubliniec zajmując V miejsce. Kadra: br. Krawczyk P. - Rodak, Fic K., Cichoń, Dziedzic, Ziółek, Kułakowski, Gałązkiewicz, Łysoń, Dworaczek, Borowiec, Krawczyk K., Uszyński. Dziękujemy za pomoc w turnieju zawodnikom z rocznika 2001 Krzysiek Fic oraz kolejny raz Bartek Gałązkiewicz - szczegóły poniżej.
grupa A
Sparta Lubliniec I, MKS Zaborze Zabrze, Orlik Ruda Śląska, APN Częstochowa, UKS Jedność Siemianowice, PKS Józefka Chorzów.
grupa B
Sparta Lubliniec II, AS Lubliniec, MKS Niemodlin, Raków Częstochowa, AS Dobrodzień, Polonia Bytom
Wyniki naszej grupy
Sparta I - Józefka 2:1; Zaborze - Siemianowice 2:1 br.Gałązkiewicz, Łysoń; Orlik - Częstochowa 0:1; Józefka - Częstochowa 1: 2; Siemianowice - Orlik 1:1 ; Sparta I - Zaborze3:0; Zaborze - Józefka 1:1 br.Fic; Orlik - Sparta 0:1; Częstochowa - Siemianowice 6:0 ; Józefka - Siemianowice 4:0; Sparta I - Częstochowa 2:0; Zaborze - Orlik 1:1 br. Gałązkiewicz ; Orlik - Józefka 0:0 ; Częstochowa - Zaborze 0:4 br. Gałązkiewicz X2, Dziedzic, Borowiec ; Siemianowice - Sparta I 0:10 ;
Kolejność grupy A
1. Sparta Lubliniec I - 15 pkt ; 2. APN Częstochowa 9 pkt ; 3. MKS Zaborze Zabrze 8 pkt ; 4. PKS Józefka Chorzów 5 pkt ; 5. Orlik Ruda Śl 3 pkt ; 6. UKS Jedność Siemianowice 1 pkt
Mecz o V miejsce
MKS Zaborze Zabrze - AS Dobrodzień 4:3 br. Ziółek X2, Gałązkiewicz, Dziedzic
KLASYFIKACJA W ROCZNIKU 2001-2002
1. POLONIA BYTOM
2. RAKÓW CZĘSTOCHOWA
3. SPARTA LUBLINIEC I
4. APN CZĘSTOCHOWA
5. ZABRZE ZABORZE
6. AS DOBRODZIEŃ
7. AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC
8. JÓZEFKA CHORZÓW
9. ORLIK RUDA ŚLĄSKA
10. SPARTA LUBLINIEC II
11. UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kadra: br. Krawczyk P. - Rodak, Fic K., Cichoń, Dziedzic, Ziółek, Kułakowski, Gałązkiewicz, Łysoń, Dworaczek, Borowiec, Krawczyk K., Uszyński.
Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny według trenera i rodziców naszych chłopców został Krzysztof Fic, choć na wyróżnienie zasługuje cały zespół, szkoda że tak późno się obudziliśmy bo zdaje się że zespół czym dalej w turnieju to grał coraz lepiej, niestety zabrakło 1 pkt. by wejść do pierwszej czwórki , szkoda zwłaszcza wielu zmarnowanych okazji z drużyną Orlika Ruda Śl., rozstrajały nas zbyt duże przerwy między spotkaniami aleogólnie fajny turniej i nagrody, myślę że chłopcy w starciu ze starszymi kolegami nie wypadli najgorzej.
Górnik Zabrze S.S.A. | 4:2 | MKS Zaborze Zabrze |
2017-11-11, 09:00:00 |
||
relacja » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.