Akademia Piłki Nożnej Czeladź ma przyjemność zaprosić drużynę na MAŁE EURO 2012
Turniej dla rocznika 2002 z okazji 750-lecia Miasta Czeladź
Organizator APN CZELADŹ
Współorganizator: Urząd Miasta Czeladź Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi
Cel: Promocja piłki nożnej
Promocja Miasta Czeladź
Miejsce: Czeladź Orlik SP3
Ul.Staszica 47
Termin: 1.05.2012
Sponsor generalny AP SPORT
Honorowy patronat: Starosta Powiatu Będzińskiego Krzysztof Malczewski
Burmistrz Miasta Czeladź Teresa Kosma
Uczestnicy
1.APN CZELADZ
2.MOTOR LUBLIN
3.POLONIA BYTOM
4.FC VITKOVICE 1919(CZ)
5.GKS KATOWICE
GR B
1.KORONA KIELCE
2.ROW RYBNIK
3.PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA
4.MUKP DABROWA-GORNICZA
5.ZABORZE ZABRZE
Warunki techniczne : Zespoły stanowi 12 zawodników i Trener system gry 6+ bramkarz.
System gry: Każdy zespół rozegra 7 meczy.
Czas gry: 13 minut bez przerwy i zmiany połowy
Mały finał i finał 2 x 10 min.
Nagrody: Wszystkie drużyny otrzymują puchary ,medale,nagrody
rzeczowe otrzymuje każdy zespół.
Wpisowe : turnieju 300 zł płatne na miejscu- w cenie obiad.
Faza Grupowa:
APN - Polonia 3:0
Dąbrowa - Rybnik 2:0
Vitkovice - Katowice 5:0
Podbeskidzie - Korona 0:6
Polonia - Vitkowice 0:6
Korona - Dąbrowa 3:0
Motor - Czeladź 1:2
MKS - Podbeskidzie 3:0 br. Kułakowski, ZiółekX2
Polonia - Katowice 0:1
Korona - Rybnik 1:1
Motor - Vitkovice 2:1
MKS - Dąbrowa 2:0 br. Ziółek, Dziedzic
Motor - Polonia 3:0
MKS - Korona 0:0
APN - Katowice 2:1
Podbeskidzie - Rybnik 1:4
Motor - Katowice 1:0
MKS - Rybnik 3:2 br. Ziółek, Pietryga, Kułakowski
APN - Vitkowice 1:5
Podbeskidzie - Dąbrowa 0:3
Ćwierćfinał:
Vitkowice - Rybnik 1:2
Motor - Dąbrowa 2:2 karne: 2:1
APN - Korona 0:2
Katowice - MKS 0:0 karne: 0:2 br.Ziółek, Balin
O miejsca 5-8
Vitkowice - APN 2:3 Dabrowa - Katowice 0:2
O miejsce 9:
Polonia -Podbeskidzie 0:3
Półfinały:
Rybnik - Korona 2:0
Motor - Zaborze 1:1 karne 1:2Ziółek, Krawczyk P.
O miejsce 7:
Vitkovice - Dąbrowa 2:1
O miejsce 5:
APN - Katowice 2:1
O 3 miejsce:
Korona - Motor 3:2
Finał:
Rybnik : MKS 0:1 br.Kułakowski
Końcowa kolejność turnieju:
1. MKS Zaborze Zabrze
2.ROW Rybnik
3.Korona Kielce
4.Motor Lublin
5.APN Czeladź
6.GKS Katowice
7.FC Vitkovice
8.MUKP Dąbrowa Górnicza
9.Podbeskidzie Bielsko Biała
10.Polonia Bytom
wśród wyróżnionych zawodników przez trenerów drużyn uczestniczących w turnieju znalazł się nasz zawodnik Mikołaj Borowiec- gratulujemy. Na wyróżnienie oprócz Mikołaja zasługuje cały blok defensywny a mianowicie Pietryga, Rodak, Krawczyk P., Cichoń, Dworaczek, nasz rozgrywający Ziółek oraz najlepszy wchodzący w tym turnieju Balin Robert. Kadra: Pietryga - Krawczyk P., Rodak, Cichoń, Dziedzic, Ziółek, Kułakowski, Dworaczek, Balin, Borowiec, Turkoć, Uszyński.