Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
MKS Zaborze Zabrze - ŁTS Łabędy
MSPN Góenik Zabrze - KS MOSiR Sparta Zabrze
APN Knurów - Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice - KS MOSiR Stal Zabrze

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 180, wczoraj: 403
ogółem: 722 983

statystyki szczegółowe

Józefka 18.03.12

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików

Chorzów, 18 marzec 2012

 

 

GRUPA A                                                                GRUPA B

 

1. MKS ZABORZE                                      6. ISKRA PSZCZYNA

 

2. ROZWÓJ KATOWICE                            7. TARNOWICZANKA TARN. GÓRY

 

3. KS GÓRNIK JAWORZNO                     8. PKS JÓZEFKA CHORZÓW

 

4. PKS JADWIGA KRAKÓW                    9. VICTORIA CZĘSTOCHOWA

 

5. MKP WOŁÓW                                          10. ŚLĄSK WROCŁAW

 

 

Godzina 08:45 – 09:00 – otwarcie turnieju

 

 

Kolejność meczów eliminacyjnych:                                                                          wynik

1. 09:00     -    09:15   1 – 2    MKS ZABORZE – ROZWÓJ KATOWICE           0 : 1

 

2. 09:16      -   09:31   3 – 4    KS GÓRNIK JAWORZNO - PKS JADWIGA KRAKÓW  1 :1

                                                                                                          

3. 09:32     -    09:47   6 – 7    ISKRA PSZCZYNA – TAROWICZANKA TARN. GÓRY 2 : 1

 

4. 09:48     -    10:03   8 – 9    PKS JÓZEFKA CHORZÓW – VICTORIA CZĘSTOCHOWA 10 :0

 

5. 10:04     -    10:19   5 – 1    MKP WOŁÓW – MKS ZABORZE  1 : 2 br. Dziedzic, Ziółek

 

6. 10:20     -    10:35   2 – 3    ROZWÓJ KATOWICE – KS GÓRNIK JAWORZNO 0 : 3

 

7. 10:36     -    10:51   10 – 6 ŚLĄSK WROCŁAW – ISKRA PSZCZYNA  0 : 3

 

8. 10:52     -    11:07   7 – 8    TARNOWICZANKA – JÓZEFKA CHORZÓW 0 : 5

 

9. 11:08     -    11:23   4 – 5    PKS JADWIGA KRAKÓW – MKP WOŁÓW 0 : 1

 

10.11:24    -    11:39   1 – 3    MKS ZABORZE – KS GÓRNIK JAWORZNO 4 : 1 br. dziedzic, Kułakowski, Ziółek X2

 

11.11:40    -    11:55   9 – 10  VICTORIA CZĘSTOCHOWA – ŚLĄSK WROCŁAW 1 : 5

 

12.11:56   -     12:11   6 – 8    ISKRA PSZCZYNA – JÓZEFKA CHORZÓW 1 :3

 

 

13.12:12   -     12:27   2 – 4    ROZWÓJ KATOWICE – PKS JADWIGA KRAKÓW 2 :0

 

14.12:28   -     12:43   3 – 5    KS GÓRNIK JAWORZNO – MKP WOŁÓW 0 : 5

 

15.12:44   -     12:59   7 – 9    TARNOWICZANKA – VICTORIA CZĘSTOCHOWA 5 : 0

 

16.13:00   -     13:15   8–10    JÓZEFKA CHORZÓW – ŚLĄSK WROCŁAW 1 :2

 

17.13:16   -     13:31   1 – 4    MKS ZABORZE – PKS JADWIGA KRAKÓW 4 : 0 br. KułakowskiX2, Nowaczyk, Ziółek

 

18.13:32   -     13:47   2 – 5    ROZWÓJ KATOWICE – MKP WOŁÓW 0 :1

 

19.13:48   -     14:03   6 – 9    ISKRA PSZCZYNA – VICTORIA CZĘSTOCHOWA  5 : 0

 

20.14:04   -     14:19   7– 10   TARNOWICZANKA – ŚLĄSK WROCŁAW  1 : 9

 

 

Mecze półfinałowe

 

21. 14:30     -    14:45 - Im. Gr.A – IIm. Gr.B     MKS Zaborze - Iskra Pszczyna 2 :2 br. Kułakowski, Ziółek karne 5:4 br.Ziółek, Nowaczyk, Borowiec, Balin, Pietryga.

22. 14:50     -    15:05 - Im. Gr.B – IIm. Gr.A     MKP Wołów - Józefka Chorzów 1:1 karne 4 : 5

 

 

Mecz o 9 miejsce

 

23. 15:10     -    15:25 - Vm. Gr.A – Vm. Gr.B Jadwiga Kraków Victoria Częstochowa 8 : 1

 

Mecz o 7 miejsce

 

24. 15:30     -    15:45 - IVm. Gr.A – IVm. Gr.B  Górnik Jaworzno - Tarnowiczanka Tarnowskie Góry 1 : 4

 

Mecz o 5 miejsce

 

25. 15:50     -    16:05 - IIIm. Gr.A – IIIm. Gr.B  Rozwój Katoeice - Śląsk Wrocław 3 : 1

 

Mecz o 3 miejsce

 

26. 16:10    -     16:25 – Pokonani z półfinałów   Iskra Pszczyna - MKP Wołów  2 : 3

 

Finał

 

27. 16:30    -     16:45 – Zwycięzcy półfinałów  MKS Zaborze - Józefka Chorzów 4 : 1 br. Łysoń, Ziółek, Dziedzic, Kułakowski

 

Godzina 16:50 – 17:00  zakończenie turnieju, wręczenie nagród

      

 

Kolejność końcowa turnieju

1. MKS Zaborze Zabrze

2. PKS Józefka Chorzów

3. MKP Wołów

4. Iskra Pszczyna

5.Rozwój Katowice

6. Śląsk Wrocław

7. Tarnowiczanka Tarnowskie Góry

8. Górnik Jaworzno

9. Jadwiga Kraków

10.Victoria Częstochowa

 

Najlepszy zawodnik:   ? MKP Wołów

 

Najlepszy bramkarz:  Pietryga Piotr  MKS Zaborze Zabrze

 

Najlepszy strzelec: Swikszcz Kamil PKS Józefka Chorzów

Kadra : bramkarze- Pietryga, Krawczyk P. - Rodak, Cichoń, Ziółek, Dziedzic, Kułakowski, Balin, Dworaczek, Borowiec, Nowaczyk, Łysoń .

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeŁTS Łabędy
MKS Zaborze Zabrze   ŁTS Łabędy
2017-08-27, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Wigilijka 2014
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.