Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
MKS Sośnicowice ŁTS Łabędy
APN Knurów KS MOSiR Sparta Zabrze
MSPN Góenik Zabrze KS MOSiR Stal Zabrze

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 28, wczoraj: 410
ogółem: 805 490

statystyki szczegółowe

Józefka 18.03.12

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików

Chorzów, 18 marzec 2012

 

 

GRUPA A                                                                GRUPA B

 

1. MKS ZABORZE                                      6. ISKRA PSZCZYNA

 

2. ROZWÓJ KATOWICE                            7. TARNOWICZANKA TARN. GÓRY

 

3. KS GÓRNIK JAWORZNO                     8. PKS JÓZEFKA CHORZÓW

 

4. PKS JADWIGA KRAKÓW                    9. VICTORIA CZĘSTOCHOWA

 

5. MKP WOŁÓW                                          10. ŚLĄSK WROCŁAW

 

 

Godzina 08:45 – 09:00 – otwarcie turnieju

 

 

Kolejność meczów eliminacyjnych:                                                                          wynik

1. 09:00     -    09:15   1 – 2    MKS ZABORZE – ROZWÓJ KATOWICE           0 : 1

 

2. 09:16      -   09:31   3 – 4    KS GÓRNIK JAWORZNO - PKS JADWIGA KRAKÓW  1 :1

                                                                                                          

3. 09:32     -    09:47   6 – 7    ISKRA PSZCZYNA – TAROWICZANKA TARN. GÓRY 2 : 1

 

4. 09:48     -    10:03   8 – 9    PKS JÓZEFKA CHORZÓW – VICTORIA CZĘSTOCHOWA 10 :0

 

5. 10:04     -    10:19   5 – 1    MKP WOŁÓW – MKS ZABORZE  1 : 2 br. Dziedzic, Ziółek

 

6. 10:20     -    10:35   2 – 3    ROZWÓJ KATOWICE – KS GÓRNIK JAWORZNO 0 : 3

 

7. 10:36     -    10:51   10 – 6 ŚLĄSK WROCŁAW – ISKRA PSZCZYNA  0 : 3

 

8. 10:52     -    11:07   7 – 8    TARNOWICZANKA – JÓZEFKA CHORZÓW 0 : 5

 

9. 11:08     -    11:23   4 – 5    PKS JADWIGA KRAKÓW – MKP WOŁÓW 0 : 1

 

10.11:24    -    11:39   1 – 3    MKS ZABORZE – KS GÓRNIK JAWORZNO 4 : 1 br. dziedzic, Kułakowski, Ziółek X2

 

11.11:40    -    11:55   9 – 10  VICTORIA CZĘSTOCHOWA – ŚLĄSK WROCŁAW 1 : 5

 

12.11:56   -     12:11   6 – 8    ISKRA PSZCZYNA – JÓZEFKA CHORZÓW 1 :3

 

 

13.12:12   -     12:27   2 – 4    ROZWÓJ KATOWICE – PKS JADWIGA KRAKÓW 2 :0

 

14.12:28   -     12:43   3 – 5    KS GÓRNIK JAWORZNO – MKP WOŁÓW 0 : 5

 

15.12:44   -     12:59   7 – 9    TARNOWICZANKA – VICTORIA CZĘSTOCHOWA 5 : 0

 

16.13:00   -     13:15   8–10    JÓZEFKA CHORZÓW – ŚLĄSK WROCŁAW 1 :2

 

17.13:16   -     13:31   1 – 4    MKS ZABORZE – PKS JADWIGA KRAKÓW 4 : 0 br. KułakowskiX2, Nowaczyk, Ziółek

 

18.13:32   -     13:47   2 – 5    ROZWÓJ KATOWICE – MKP WOŁÓW 0 :1

 

19.13:48   -     14:03   6 – 9    ISKRA PSZCZYNA – VICTORIA CZĘSTOCHOWA  5 : 0

 

20.14:04   -     14:19   7– 10   TARNOWICZANKA – ŚLĄSK WROCŁAW  1 : 9

 

 

Mecze półfinałowe

 

21. 14:30     -    14:45 - Im. Gr.A – IIm. Gr.B     MKS Zaborze - Iskra Pszczyna 2 :2 br. Kułakowski, Ziółek karne 5:4 br.Ziółek, Nowaczyk, Borowiec, Balin, Pietryga.

22. 14:50     -    15:05 - Im. Gr.B – IIm. Gr.A     MKP Wołów - Józefka Chorzów 1:1 karne 4 : 5

 

 

Mecz o 9 miejsce

 

23. 15:10     -    15:25 - Vm. Gr.A – Vm. Gr.B Jadwiga Kraków Victoria Częstochowa 8 : 1

 

Mecz o 7 miejsce

 

24. 15:30     -    15:45 - IVm. Gr.A – IVm. Gr.B  Górnik Jaworzno - Tarnowiczanka Tarnowskie Góry 1 : 4

 

Mecz o 5 miejsce

 

25. 15:50     -    16:05 - IIIm. Gr.A – IIIm. Gr.B  Rozwój Katoeice - Śląsk Wrocław 3 : 1

 

Mecz o 3 miejsce

 

26. 16:10    -     16:25 – Pokonani z półfinałów   Iskra Pszczyna - MKP Wołów  2 : 3

 

Finał

 

27. 16:30    -     16:45 – Zwycięzcy półfinałów  MKS Zaborze - Józefka Chorzów 4 : 1 br. Łysoń, Ziółek, Dziedzic, Kułakowski

 

Godzina 16:50 – 17:00  zakończenie turnieju, wręczenie nagród

      

 

Kolejność końcowa turnieju

1. MKS Zaborze Zabrze

2. PKS Józefka Chorzów

3. MKP Wołów

4. Iskra Pszczyna

5.Rozwój Katowice

6. Śląsk Wrocław

7. Tarnowiczanka Tarnowskie Góry

8. Górnik Jaworzno

9. Jadwiga Kraków

10.Victoria Częstochowa

 

Najlepszy zawodnik:   ? MKP Wołów

 

Najlepszy bramkarz:  Pietryga Piotr  MKS Zaborze Zabrze

 

Najlepszy strzelec: Swikszcz Kamil PKS Józefka Chorzów

Kadra : bramkarze- Pietryga, Krawczyk P. - Rodak, Cichoń, Ziółek, Dziedzic, Kułakowski, Balin, Dworaczek, Borowiec, Nowaczyk, Łysoń .

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Górnik Zabrze S.S.A.MKS Zaborze Zabrze
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
2017-11-11, 09:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Świąteczne granie
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.