Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
GKS Piast Gliwice - Górnik Zabrze S.S.A.
LKS Piast Ożarowice - KS Concordia Knurów
SKS Gwarek Zabrze - APN Knurów
MKS Zaborze Zabrze - MKS Sośnicowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
MKS Zaborze Zabrze 8:0 GKS Piast Gliwice
MKS Sośnicowice 3:5 SKS Gwarek Zabrze
APN Knurów 6:0 LKS Piast Ożarowice
KS Concordia Knurów 2:5 Górnik Zabrze S.S.A.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 196, wczoraj: 156
ogółem: 677 654

statystyki szczegółowe

Tarnów 11.02.12

 

LP

 

 Grupa

Mecz

Wynik

1

08:30

A

Tarnovia – Igloopol

2 : 0

2

08:46

B

AP Ziomki – DAP Dębica

0 : 3

3

09:02

A

Beniaminek - Tarnovia

0 : 0

4

09:18

B

Wisła – AP Ziomki

3 : 0

5

09:34

A

Igloopol - Beniaminek

0 : 0

6

09:50

B

Wisła – DAP Dębica

2 : 1

7

10:06

A

PKS Józefka - Partizan

2 : 3

8

10:22

B

Zaborze – AP Ziomki  br. Nowaczyk Dziedzic

2 : 0

9

10:38

A

Tarnovia – PKS Józefka

2 : 0

10

10:54

B

AP Ziomki - Motor

0 : 9

11

11:10

A

Partizan - Igloopol

3 : 0

12

11:26

B

Wisła - Zaborze

0 : 0

13

11:42

A

Beniaminek – PKS Józefka

2 : 4

14

11:58

B

DAP Dębica - Motor

1 : 3

15

12:14

A

Tarnovia - Partizan

0 : 2

16

12:30

B

Motor - Zaborze br. Ziółek, 2XDziedzic

0 : 3

17

12:46

A

Igloopol – PKS Józefka

2 : 1

18

13:02

B

Wisła - Motor

1 : 0

19

13:18

A

Beniaminek - Partizan

1 : 0

20

13:34

B

Zaborze – DAP Dębica  br. Cichoń

1 : 0

 

 

 

GRY FINAŁOWE

 

21

13:50

Pólfinał

Partizan - Wisła

0 : 1

22

14:06

Półfinał

Tarnovia - Zaborze br. KułakowskiX2

0 : 2

23

14:22

IX

Józefka - AP Ziomki

2 : 0

24

14:38

VII

Iglopol - DAP Dębica

0 : 1

25

14:54

V

Beniaminek - Motor

0 : 2

26

15:10

III

Partizan - Ternovia

2 : 0

27

15:26

I

Wisła - Zaborze br. Dziedzic

1 : 1

 

 

 

karne: 2:1 dla Wisły jedyną bramkę w rzutach karnych strzelił nasz pewniak "Robuś" Balin 

Końcowa kolejność turnieju:

1. Wisła Kraków

2. MKS Zaborze Zabrze

3. Partizan Bardejov

4. Tarnovia Tarnów

5. Motor Lublin

6. Beniaminek Krosno

7. DAP Dębica

8. Iglopol Dębica

9. PKS Józefka Chorzów

10.AP Ziomki Rzeszów

 

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz zawodnik Ziółek Piotr - gratulujemy.

Kadra : br.: Krawczyk P.,Pietryga - Balin, Rodak, Cichoń, Dziedzic, Ziółek, Kułakowski, Nowaczyk, Dworaczek, Borowiec, Turkoć, Krawczyk K. Galeria

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeMKS Sośnicowice
MKS Zaborze Zabrze   MKS Sośnicowice
2017-04-29, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeGKS Piast Gliwice
MKS Zaborze Zabrze 8:0 GKS Piast Gliwice
2017-04-22, 10:00:00
Zabrze ul. Wyciska 5a
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Kongres w Warszawie 24.11.12
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.