Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
GKS Piast Gliwice - APN Knurów
KS Concordia Knurów - MKS Sośnicowice
Górnik Zabrze S.S.A. - MKS Zaborze Zabrze
LKS Piast Ożarowice - SKS Gwarek Zabrze

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
LKS Piast Ożarowice 3:0 GKS Piast Gliwice
SKS Gwarek Zabrze 1:2 Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice 2:9 APN Knurów
MKS Zaborze Zabrze 1:5 KS Concordia Knurów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 321
ogółem: 666 785

statystyki szczegółowe

Gwiazda Ruda Śl. 5.02.12

 

W I fazie turnieju po dwa spotkania grupowe - pierwsze dwie drużyny zagrają systemem pucharowym o miejsca 1-8, ekipy z trzecich miejsc zagrają systemem każdy z każdym o miejsca 9-12.
 

Kadra: Bramkarze -  Krawczyk P., Czerczak, - Rodak, Cichoń, Ziółek, Dziedzic, Balin, Dworaczek, Bartoszek, Nowaczyk, Borowiec, Turkoć.  

Harmonogram turnieju rocznika 2002 

 

Podział grupowy:

Grupa A – MKS Zaborze, Gwiazda II Ruda Śląska, APN Częstochowa

Grupa B – Gwiazda I Ruda Śląska, Śląsk Świętochłowice, Football Dream Gliwice

Grupa C – Piast Cieszyn, RKP Rybnik, Junosport Stara Lubovna

Grupa D – Rekord Bielsko - Biała, Promotor Zabrze, Ajaks Częstochowa

 

 

Harmonogram spotkań – pojedynki w grupach każdy z każdym

Godz. 8.15 – Gwiazda II Ruda Śląska – MKS Zaborze 0:2 br. Ziółek, Borowiec

Godz. 8.30 – Gwiazda I –Śląsk Świętochłowice 5:0

Godz. 8.45 – RKP Rybnik – Piast Cieszyn 2:1

Godz. 9.00 – Rekord Bielsko - Biała – Promotor Zabrze 1:0

Godz. 9.15 – Gwiazda II Ruda Śląska – APN Częstochowa 1:3

Godz. 9.30 – Gwiazda I – Football Dreams Gliwice - drużyna z Gliwic nie przyjechała

Godz. 9.45 – RKP Rybnik – Junosport Stara Lubovna 1:0

Godz. 10.00 – Rekord Bielsko - Biała – Ajaks Częstochowa 1:0

Godz. 10.15 APN Częstochowa – MKS Zaborze 0:3 br. Ziółek, Nowaczyk

Godz. 10.30 Football Dreams  Gliwice – Śląsk Świętochłowice 

Godz. 10.45 Junosport Stara Lubovna – Piast Cieszyn 1:1

Godz. 11.00 Ajaks Częstochowa  – Promotor Zabrze 0:2

 

II faza turnieju:

o miejsca 9-12

Gwiazda II - Junosport  0:3

Ćwierćfinały

I m gr A  II m gr B  MKS - Śląsk  2:0 Nowaczyk , Bartoszek

I m gr C II m gr D  Rybnik - Promotor 0:2

II m gr A I m gr B APN - Gwiazda 3:1

II m gr C I m gr D Piast - Rekord 3:1

O miejsca 9-12

III m gr A III m gr C  Junosport - Ajaks 0:2

Przegrani Ćwiećfinałów

Śląsk - Rybnik 0:0 karne 1:2

Gwiazda I - Rekord 0:0 karne 1:2

Półfinały

MKS - Promotor 0:0 karne 0:2 br. Ziółek, Balin (w barwach Promotora wystąpili dwaj zawodnicy naszego klubu trenujący w roczniku 2001)wyrażna przewaga naszego zespołu w tym spotkaniu.

APN - Piast 3:0

O miejsca 9-12

Gwiazda - Ajaks 2:8

mecz o VII miejsce

Śląsk - Gwiazda I 0:3

mecz o V miejsce

Rybnik - Rekord  1:0

mecz o III miejsce

Promotor - Piast 1:0

Finał

MKS - APN 3:4 br. Ziółek X3 (mimo łatwo  wygranego meczu w grupie i szybkiego prowadzenia w finale 2:0 zawodnicy z Częstochowy udowodnili nam że mecz meczowi jest nierówny) gratulujemy drużynie z Częstochowy.

Do finału nie straciliśmy w turnieju bramki lecz każda passa kiedyś się kończy, słaba gra w obronie, na wyróżnienie zasługują Cichoń i Krawczyk (oprócz finału).

Końcowa kolejność turnieju:

1.  APN Częstochowa

2.  MKS Zaborze Zabrze

3.  Promotor Zabrze

4.  Piast Cieszyn

5.  RKP ROW Rybnik

6.  Rekord Bielsko Biała

7.  Gwiazda I Ruda Śląska

8.  Śląsk Świętochłowice

9.  Ajaks Częstochowa

10.Junosport Stara Lubowna

11. Gwiazda II Ruda Śląska

 

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Górnik Zabrze S.S.A.MKS Zaborze Zabrze
Górnik Zabrze S.S.A.   MKS Zaborze Zabrze
2017-04-05, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeKS Concordia Knurów
MKS Zaborze Zabrze 1:5 KS Concordia Knurów
2017-03-26, 11:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Najpopularniejszy Zawodnik MKS Zaborze 2014
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.