Harmonogram spotkań – pojedynki w grupach każdy z każdym
Godz. 8.15 – Gwiazda II Ruda Śląska – MKS Zaborze 0:2 br. Ziółek, Borowiec
Godz. 8.30 – Gwiazda I –Śląsk Świętochłowice 5:0
Godz. 8.45 – RKP Rybnik – Piast Cieszyn 2:1
Godz. 9.00 – Rekord Bielsko - Biała – Promotor Zabrze 1:0
Godz. 9.15 – Gwiazda II Ruda Śląska – APN Częstochowa 1:3
Godz. 9.30 – Gwiazda I – Football Dreams Gliwice - drużyna z Gliwic nie przyjechała
Godz. 9.45 – RKP Rybnik – Junosport Stara Lubovna 1:0
Godz. 10.00 – Rekord Bielsko - Biała – Ajaks Częstochowa 1:0
Godz. 10.15 APN Częstochowa – MKS Zaborze 0:3 br. Ziółek, Nowaczyk
Godz. 10.30 Football Dreams Gliwice – Śląsk Świętochłowice
Godz. 10.45 Junosport Stara Lubovna – Piast Cieszyn 1:1
Godz. 11.00 Ajaks Częstochowa – Promotor Zabrze 0:2
II faza turnieju:
o miejsca 9-12
Gwiazda II - Junosport 0:3
Ćwierćfinały
I m gr A II m gr B MKS - Śląsk 2:0 Nowaczyk , Bartoszek
I m gr C II m gr D Rybnik - Promotor 0:2
II m gr A I m gr B APN - Gwiazda 3:1
II m gr C I m gr D Piast - Rekord 3:1
O miejsca 9-12
III m gr A III m gr C Junosport - Ajaks 0:2
Przegrani Ćwiećfinałów
Śląsk - Rybnik 0:0 karne 1:2
Gwiazda I - Rekord 0:0 karne 1:2
Półfinały
MKS - Promotor 0:0 karne 0:2 br. Ziółek, Balin (w barwach Promotora wystąpili dwaj zawodnicy naszego klubu trenujący w roczniku 2001)wyrażna przewaga naszego zespołu w tym spotkaniu.
APN - Piast 3:0
O miejsca 9-12
Gwiazda - Ajaks 2:8
mecz o VII miejsce
Śląsk - Gwiazda I 0:3
mecz o V miejsce
Rybnik - Rekord 1:0
mecz o III miejsce
Promotor - Piast 1:0
Finał
MKS - APN 3:4 br. Ziółek X3 (mimo łatwo wygranego meczu w grupie i szybkiego prowadzenia w finale 2:0 zawodnicy z Częstochowy udowodnili nam że mecz meczowi jest nierówny) gratulujemy drużynie z Częstochowy.
Do finału nie straciliśmy w turnieju bramki lecz każda passa kiedyś się kończy, słaba gra w obronie, na wyróżnienie zasługują Cichoń i Krawczyk (oprócz finału).
Końcowa kolejność turnieju:
1. APN Częstochowa
2. MKS Zaborze Zabrze
3. Promotor Zabrze
4. Piast Cieszyn
5. RKP ROW Rybnik
6. Rekord Bielsko Biała
7. Gwiazda I Ruda Śląska
8. Śląsk Świętochłowice
9. Ajaks Częstochowa
10.Junosport Stara Lubowna
11. Gwiazda II Ruda Śląska
|