Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
GKS Piast Gliwice - Górnik Zabrze S.S.A.
LKS Piast Ożarowice - KS Concordia Knurów
SKS Gwarek Zabrze - APN Knurów
MKS Zaborze Zabrze - MKS Sośnicowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
MKS Zaborze Zabrze 8:0 GKS Piast Gliwice
MKS Sośnicowice 3:5 SKS Gwarek Zabrze
APN Knurów 6:0 LKS Piast Ożarowice
KS Concordia Knurów 2:5 Górnik Zabrze S.S.A.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 186, wczoraj: 156
ogółem: 677 644

statystyki szczegółowe

Dąbrowa Górnicza 8.01.12

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ,,DĄBROWA GÓRNICZA CUP” ROCZNIK 2002 08.01.2012r. Grupa A: MUKP I Dąbrowa Górnicza, Józefka Chorzów, Zagłębie Sosnowiec, Podbeskidzie Bielsko Biała, GKS Katowice Grupa B: MUKP II Dąbrowa Górnicza, Rozwój Katowice, MKS Zaborze, APN Czeladź, Ajaks Częstochowa HARMONOGRAM GIER W NASZEJ GRUPIE: Dąbrowa II – Rozwój 0:0; MKS – Czeladź 3:1 br. DziedzicX2, Ziółek; Dąbrowa II – Ajaks 0:4; Rozwój – MKS 0:4 br. DziedzicX2, Ziółek, Bartoszek; Czeladź – Ajaks 2:2; Dąbrowa II – MKS 0:1 br. Ziółek; Rozwój – Czeladź 1:1; MKS – Ajaks 2:2 br. Dziedzic, Kułakowski; Dąbrowa II – Czeladź 0:1; Rozwój – Ajaks 0:0; PUNKTACJA: Grupa A 1.Dąbrowa I – 10 pkt. 2.GKS – 6 pkt. 3.Zagłębie – 5 pkt. 4.Józefka – 4 pkt. 5.Podbeskidzie – 1 pkt. Grupa B 1.MKS – 10 pkt. 2.Ajaks – 6 pkt. 3.Czeladź – 5 pkt. 4.Rozwój – 3 pkt. 5.Dąbrowa II – 1 pkt. Ćwierćfinały Dąbrowa I – Rozwój 2:0; MKS – Józefka 3:0 br. Dziedzic, Kułakowski, Bartoszek; GKS – Czeladź 0:2; Ajaks – Zagłębie 0:1; Mecz o 9 miejsce Podbeskidzie – Dąbrowa II 2:0 Mały półfinał Rozwój – Ajaks 0:2; Józefka – GKS 0:1; Połfinały Dąbrowa I – Zagłębie 2:0; Zaborze – Czeladź 1:0 br. Dziedzic Mecz o miejsce 7 Rozwój – Józefka 0:0 k.4:5 Mecz o 5 miejsce Ajaks – GKS 1:0 Mecz o 3 miejsce Zagłębie – Czeladź 0:0 k.3:2 Finał Dąbrowa I – MKS 1:1 br. Ziółek k.3:2(Balin, Ziółek) Końcowa kolejność turnieju: 1. MUKP Dąbrowa I Górnicza 2. MKS Zaborze Zabrze 3. Zagłębie Sosnowiec 4. APN Czeladź 5. Ajaks Częstochowa 6. GKS Katowice 7. Józefka Chorzów 8. Rozwój Katowice 9. Podbeskidzie Bielsko Biała 10. MUKP Dąbrowa II Górnicza • Dodatkowo miłym akcentem był wybór przez trenerów drużyn uczestniczących w turnieju drużyny ALL STARS 6-ściu najlepszych zawodników, w której to szóstce znalazł się nasz zawodnik Łukasz Dziedzic. • Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Dąbrowy I Igor Peroń 8 br.(7 br. Strzelił Dziedzic) • Kadra: bramkarze – Pietryga, Krawczyk – Rodak, Cichoń, Ziółek, Dziedzic, Kułakowski, Majcher, Dworaczek, Balin, Bartoszek, Łysoń.

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeMKS Sośnicowice
MKS Zaborze Zabrze   MKS Sośnicowice
2017-04-29, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeGKS Piast Gliwice
MKS Zaborze Zabrze 8:0 GKS Piast Gliwice
2017-04-22, 10:00:00
Zabrze ul. Wyciska 5a
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Kongres w Warszawie 24.11.12
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.