Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
GKS Piast Gliwice - Górnik Zabrze S.S.A.
LKS Piast Ożarowice - KS Concordia Knurów
SKS Gwarek Zabrze - APN Knurów
MKS Zaborze Zabrze - MKS Sośnicowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
MKS Zaborze Zabrze 8:0 GKS Piast Gliwice
MKS Sośnicowice 3:5 SKS Gwarek Zabrze
APN Knurów 6:0 LKS Piast Ożarowice
KS Concordia Knurów 2:5 Górnik Zabrze S.S.A.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 195, wczoraj: 156
ogółem: 677 653

statystyki szczegółowe

Zaborze CUP 2012

 

GR.A                                                  GR.B

1.MKS Zaborze I                                 1.MKS Zaborze II

2.Rozwój Katowice                             2.GKS Katowice

3.Polonia Bytom                                 3.Gwiazda Ruda Śląska

4.MKS Żory                                          4.UKS Ruch Chorzów

5.RKP Rybnik                                     5.Jadwiga Kraków

 

Mecze grupowe

 

  900   MKS I. -  Rozwój                      2  -  0    br. Dziedzic, Ziółek

  914   MKS II  -  GKS                          0 -  2

  928   Polonia -  Żory                         0 -  1

  942   Gwiazda-  Ruch                       2 -  1

  956  Rybnik -  MKS I                          1 -  1  br. Ziółek

1010   Jadwiga -  MKS II                     1 -  0

1024   Rozwój   - Polonia                    2 -  0

1036   GKS  -  Gwiazda                       1 -  1

1050   Żory  -  Rybnik                           1 -  3

1104   Ruch  -  Jadwiga                       1 -  2

1128   MKS I  -  Polonia                  2 -  0  br. Dziedzic X 2

1142  MKS II  - Gwiazda                      0 -  1

1156   Żory  -  Rozwój                           0 -  3

1210   GKS   -  Ruch                             3 -  3

1224   Polonia  -  Rybnik                      0 -  2

1238   Gwiazda  -  Jadwiga                  2 -  0

1252   MKS I  -  Żory          3 -  1  br. Ziółek X 2, Dziedzic

1306   MKS II  -  Ruch                    1 -  6  br. Nowaczyk

1320   Rozwój  -  Rybnik                        2 -  1  

1334   GKS  -  Jadwiga                          1 -  0

 

 

Półfinały 1348   MKS I     -  GKS     1 -  1  br. Kułakowski

; Karne 2:0 Ziółek, Balin

       I zespół  Gr.A        II zespół gr. B

                                                                          1402    Rozwój -  Gwiazda   0 -  1

    II zespół  Gr.A        I zespół gr. B

 

1416 mecz o 9miejsce    Polonia  -  MKS II       0 - 2                                                          .                                                                                                 5 zespół  Gr.A      5 zespół gr. B

1430 mecz o 7miejsce    Żory  -  Ruch       0 -  3

                                     4 zespół  Gr.A     4 zespół gr. B

1444 mecz o 5miejsce    Rybnik  -  Jadwiga    0 - 3.                                                                                                      

                                        3 zespół  Gr.A    3 zespół gr. B

1458  mecz o III  miejsce  Rozwój   -  GKS       0 - 0  karne 1:2

                                 

1512 Finał    - Gwiazda   -  MKS I     1 - 2  br. Kułakowski X 2                                                      

  Kolejność końcowa +  Top 10 turnieju - najlepsi zawodnicy wybierani przez trenera swojego zespołu

1. MKS Zaborze I                                                                                        Rodak Szymon

2. Gwiazda Ruda Śląska                                                                       Połubiński Oskar

3. GKS Katowice                                                                                           Nocoń Piotr

4. Rozwój Katowice                                                                                 Matuszczyk Damian

5. Jadwiga Kraków                                                                                    Warmus Adam

6. Row Rybnik                                                                                         Tkocz Maksymilian

7. UKS Ruch Chorzów                                                                                 Siwek Jakub

8. MKS Żory                                                                                                   Toman Kamil

9. MKS Zaborze II                                                                                      Nowaczyk Kacper

10. Polonia Bytom                                                                                      Kaczyński Adam

 

Najlepszy zawodnik :  Podlacha Michał    Gwiazda Ruda Śląska   

 

Najlepszy strzelec     :  Pala Jacek  Row Rybnik

 

Najlepszy bramkarz  : Szczyrba Miłosz    GKS Katowice

 

Zawody prowadzili sędziowie z podokręgu Katowice: Majcher Andrzej, Majcher Grzegorz. 

Nagrody wręczali: pani Urszula Potyka przedstawiciel Rady Miejskiej w Zabrzu, pan Janusz Jabłoński przedstawiciel Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Zabrzu oraz Prezes MKS Zaborze pan Krzysztof Skurski.

Szczególnie chcieliśmy podziękować przedstawicielowi Zarządu MKS Zaborze panu Bernardowi Gertz, dziewczynom które pomagały nam przy stoiskach spożywczych oraz wszystkim rodzicom (szczególnie tym co zostali do końca ) za pomoc w organizacji turnieju.

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeMKS Sośnicowice
MKS Zaborze Zabrze   MKS Sośnicowice
2017-04-29, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeGKS Piast Gliwice
MKS Zaborze Zabrze 8:0 GKS Piast Gliwice
2017-04-22, 10:00:00
Zabrze ul. Wyciska 5a
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Kongres w Warszawie 24.11.12
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.