Najbliższa kolejka 15 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 234, wczoraj: 21
ogółem: 1 346 346
statystyki szczegółowe
|
GR.A GR.B
1.MKS Zaborze I 1.MKS Zaborze II
2.Rozwój Katowice 2.GKS Katowice
3.Polonia Bytom 3.Gwiazda Ruda Śląska
4.MKS Żory 4.UKS Ruch Chorzów
5.RKP Rybnik 5.Jadwiga Kraków
Mecze grupowe
900 MKS I. - Rozwój 2 - 0 br. Dziedzic, Ziółek
914 MKS II - GKS 0 - 2
928 Polonia - Żory 0 - 1
942 Gwiazda- Ruch 2 - 1
956 Rybnik - MKS I 1 - 1 br. Ziółek
1010 Jadwiga - MKS II 1 - 0
1024 Rozwój - Polonia 2 - 0
1036 GKS - Gwiazda 1 - 1
1050 Żory - Rybnik 1 - 3
1104 Ruch - Jadwiga 1 - 2
1128 MKS I - Polonia 2 - 0 br. Dziedzic X 2
1142 MKS II - Gwiazda 0 - 1
1156 Żory - Rozwój 0 - 3
1210 GKS - Ruch 3 - 3
1224 Polonia - Rybnik 0 - 2
1238 Gwiazda - Jadwiga 2 - 0
1252 MKS I - Żory 3 - 1 br. Ziółek X 2, Dziedzic
1306 MKS II - Ruch 1 - 6 br. Nowaczyk
1320 Rozwój - Rybnik 2 - 1
1334 GKS - Jadwiga 1 - 0
Półfinały 1348 MKS I - GKS 1 - 1 br. Kułakowski
; Karne 2:0 Ziółek, Balin
I zespół Gr.A II zespół gr. B
1402 Rozwój - Gwiazda 0 - 1
II zespół Gr.A I zespół gr. B
1416 mecz o 9miejsce Polonia - MKS II 0 - 2 . 5 zespół Gr.A 5 zespół gr. B
1430 mecz o 7miejsce Żory - Ruch 0 - 3
4 zespół Gr.A 4 zespół gr. B
1444 mecz o 5miejsce Rybnik - Jadwiga 0 - 3.
3 zespół Gr.A 3 zespół gr. B
1458 mecz o III miejsce Rozwój - GKS 0 - 0 karne 1:2
1512 Finał - Gwiazda - MKS I 1 - 2 br. Kułakowski X 2
Kolejność końcowa + Top 10 turnieju - najlepsi zawodnicy wybierani przez trenera swojego zespołu
1. MKS Zaborze I Rodak Szymon
2. Gwiazda Ruda Śląska Połubiński Oskar
3. GKS Katowice Nocoń Piotr
4. Rozwój Katowice Matuszczyk Damian
5. Jadwiga Kraków Warmus Adam
6. Row Rybnik Tkocz Maksymilian
7. UKS Ruch Chorzów Siwek Jakub
8. MKS Żory Toman Kamil
9. MKS Zaborze II Nowaczyk Kacper
10. Polonia Bytom Kaczyński Adam
Najlepszy zawodnik : Podlacha Michał Gwiazda Ruda Śląska
Najlepszy strzelec : Pala Jacek Row Rybnik
Najlepszy bramkarz : Szczyrba Miłosz GKS Katowice
Zawody prowadzili sędziowie z podokręgu Katowice: Majcher Andrzej, Majcher Grzegorz.
Nagrody wręczali: pani Urszula Potyka przedstawiciel Rady Miejskiej w Zabrzu, pan Janusz Jabłoński przedstawiciel Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Zabrzu oraz Prezes MKS Zaborze pan Krzysztof Skurski.
Szczególnie chcieliśmy podziękować przedstawicielowi Zarządu MKS Zaborze panu Bernardowi Gertz, dziewczynom które pomagały nam przy stoiskach spożywczych oraz wszystkim rodzicom (szczególnie tym co zostali do końca ) za pomoc w organizacji turnieju.
Górnik Zabrze S.S.A. | 4:2 | MKS Zaborze Zabrze |
2017-11-11, 09:00:00 |
||
relacja » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.