Najbliższa kolejka 15 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 138, wczoraj: 21
ogółem: 1 346 250
statystyki szczegółowe
|
Utworzono 2 grupy po 5 zespołów w każdej z kat. wiekowej. Rozgrywki każdy z każdym w grupie, następnie zwycięzcy grup walczą w finale, a zespoły które zajmą 2 miejsce grają w meczu o 3 miejsce.
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Zespoły, które zajęły miejsca od I do IV otrzymają okolicznościowe puchary oraz dyplomy dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla każdego zawodnika. W tym upominki i gad.ety Spółki Tyski Sport i GKS Tychy.
Za zajęcie miejsc od I-III każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal.
Dyplomy dla wszystkich uczestników.
W każdej drużynie zostanie wybrany przez opiekuna najlepszy zawodnik, który otrzyma statuetkę najlepszego zawodnika w drużynie.
Najlepszy strzelec, zawodnik oraz bramkarz turnieju otrzymają pamiątkowe statuetki wraz z imiennym dyplomem oraz upominki rzeczowe.
Grupa A: UKS Grom Tychy, UKS Ruch Chorzów, MUKP Dąbrowa Górnicza, Gwiazda Ruda Śląska, MKS Zaborze Zabrze
Grupa B: Pionier Tychy, Polonia Bytom, Ajaks Częstochowa, MOSIR Jastrzębie, Promotor Zabrze
wyniki grupowe naszego zespołu:
Grom - Ruch 0:9: Gwiazda - Dąbrowa 2:1; MKS - Grom 11 :0 br.Dziedzic, Ziółek x2, Cichoń ,Kułakowski x3 , Nowaczyk x2 , Łysoń x2 ; Dąbrowa - MKS 0:1br. Ziółek; Ruch - Gwiazda 2:2, Grom - Gwiazda 2:4; Dąbrowa - Ruch 3:1; MKS - Gwiazda 3:0 br.Ziółek x2, Nowaczyk; Grom - Dąbrowa 0:5; Ruch - MKS 3:1 br. Ziółek;
Drużyny, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie A grają na krzyż z drużynami, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie B o wejście do finału przegrani z tego spotkania grają o miejsce 3.
Mecze o miejsca trwają 2 x 8 minut.
półfinał godz. 1 miejsce Gr A - 2 miejsce Gr B
MKS - Mosir Jastrzębie 0:1 (mimo tego że nasz zespół w tym turnieju nie grał najlepiej to ten mecz mogliśmy wygrac, nasz zespół przez całe spotkanie posiadał przewagę ale szczęście tym razem nam nie dopisało
2 półfinał 2 miejsce Gr A - 1 miejsce Gr B
Ruch - Promotor Zabrze 1:3
23. Mecz o miejsce 3 godz.
Ruch - MKS 1:2
Mecz finałowy o miejsce 1
MOSiR Jastrzębie - Promotor 1:5
Wygrany z meczu nr 21- Wygrany z meczu nr 22
Ceremonia zakończenia połączona z uroczystym wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród uczestnikom turnieju około godziny 15.30.
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz turnieju: Piotr Pietryga - MKS Zaborze Zabrze
Najlepszy zawodnik turnieju : Jakub Siwek - UKS Ruch Chorzów
Najlepszy strzelec turnieju : Kacper Stachoń - Promotor Zabrze
Najlepszy zawodnik MKS Zaborze: Majcher Piotr
Pierwsza czwórka zawodów:
1. Promotor Zabrze
2. MOSiR Jastrzębie
3. MKS Zaborze Zabrze
4. UKS Ruch Chorzów
Kolejny raz jesteśmy w Tychach i gratulujemy, dobrze i sprawnie zorganizowanego turnieju.
Górnik Zabrze S.S.A. | 4:2 | MKS Zaborze Zabrze |
2017-11-11, 09:00:00 |
||
relacja » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.