Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
MKS Sośnicowice ŁTS Łabędy
APN Knurów KS MOSiR Sparta Zabrze
MSPN Góenik Zabrze KS MOSiR Stal Zabrze

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 410
ogółem: 805 550

statystyki szczegółowe

Tychy CUP 2011 26.11.2011

 

Utworzono 2 grupy po 5 zespołów w każdej z kat. wiekowej. Rozgrywki każdy z każdym w grupie, następnie zwycięzcy grup walczą w finale, a zespoły które zajmą 2 miejsce grają w meczu o 3 miejsce.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Zespoły, które zajęły miejsca od I do IV otrzymają okolicznościowe puchary oraz dyplomy dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla każdego zawodnika. W tym upominki i gad.ety Spółki Tyski Sport i GKS Tychy.
Za zajęcie miejsc od I-III każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal.
Dyplomy dla wszystkich uczestników.
 W każdej drużynie zostanie wybrany przez opiekuna najlepszy zawodnik, który otrzyma statuetkę najlepszego zawodnika w drużynie.
Najlepszy strzelec, zawodnik oraz bramkarz turnieju otrzymają pamiątkowe statuetki wraz z imiennym dyplomem oraz upominki rzeczowe.

Grupa A: UKS Grom Tychy, UKS Ruch Chorzów, MUKP Dąbrowa Górnicza, Gwiazda Ruda Śląska, MKS Zaborze Zabrze

Grupa B: Pionier Tychy, Polonia Bytom, Ajaks Częstochowa, MOSIR Jastrzębie, Promotor Zabrze

wyniki grupowe naszego zespołu:

Grom  -  Ruch 0:9:  Gwiazda  - Dąbrowa  2:1;  MKS - Grom  11 :0 br.Dziedzic, Ziółek x2, Cichoń ,Kułakowski x3 , Nowaczyk x2 , Łysoń x2 ;  Dąbrowa - MKS 0:1br. Ziółek;  Ruch - Gwiazda 2:2, Grom - Gwiazda 2:4;  Dąbrowa - Ruch 3:1;  MKS - Gwiazda 3:0 br.Ziółek x2, Nowaczyk;   Grom - Dąbrowa 0:5;  Ruch - MKS 3:1 br. Ziółek; 

                       Drużyny, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie A grają na krzyż z drużynami, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie B o wejście do finału przegrani z tego spotkania grają o miejsce 3.
Mecze o miejsca trwają 2 x 8 minut.
                          


półfinał godz. 1 miejsce Gr A - 2 miejsce Gr B

MKS - Mosir Jastrzębie  0:1  (mimo tego że nasz zespół w tym turnieju nie grał najlepiej to ten mecz mogliśmy wygrac, nasz zespół przez całe spotkanie posiadał przewagę ale szczęście tym razem nam nie dopisało
2 półfinał  2 miejsce Gr A  - 1 miejsce Gr B

Ruch - Promotor Zabrze  1:3
23. Mecz o miejsce 3 godz.

Ruch - MKS 1:2 
Mecz finałowy o miejsce 1

MOSiR Jastrzębie - Promotor 1:5
Wygrany z meczu nr 21- Wygrany z meczu nr 22
Ceremonia zakończenia połączona z uroczystym wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród uczestnikom turnieju około godziny 15.30.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz turnieju: Piotr Pietryga - MKS Zaborze Zabrze

Najlepszy zawodnik turnieju : Jakub Siwek - UKS Ruch Chorzów

Najlepszy strzelec turnieju :  Kacper Stachoń - Promotor Zabrze

Najlepszy zawodnik MKS Zaborze:  Majcher Piotr

Pierwsza czwórka zawodów:

1. Promotor Zabrze

2. MOSiR Jastrzębie

3. MKS Zaborze Zabrze

4. UKS Ruch Chorzów

Kolejny raz jesteśmy w Tychach i gratulujemy, dobrze i sprawnie zorganizowanego turnieju.

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Górnik Zabrze S.S.A.MKS Zaborze Zabrze
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
2017-11-11, 09:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

01.12.2012 WOŁÓW
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.