Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
GKS Piast Gliwice - SKS Gwarek Zabrze
LKS Piast Ożarowice - MKS Zaborze Zabrze
Górnik Zabrze S.S.A. - MKS Sośnicowice
KS Concordia Knurów - APN Knurów

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
APN Knurów 6:0 GKS Piast Gliwice
MKS Sośnicowice 1:16 KS Concordia Knurów
MKS Zaborze Zabrze 0:1 Górnik Zabrze S.S.A.
SKS Gwarek Zabrze LKS Piast Ożarowice

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 663, wczoraj: 125
ogółem: 686 474

statystyki szczegółowe

Czeladź CUP 1-2.10.2011

 

 GRUPA "A"

 
1.    APN Czeladź I    
2.    MKS Zaborze Zabrze       
3.   
 APN Czeladź II 
   
4.    Orlik Ruda Śląska       
5.    Korona Kielce    

 

1 Kolejka


APN Czeladź- Zaborze Zabrze  1:0
APN Czeladź II – Orlika Ruda Śląska  0:5
Korona Kielce- Pauza


2 Kolejka


APN Czeladź – Korona Kielce  1:5
Zaborze Zabrze – 
APN Czeladź II 4:2  br.2XZiółek, Nowaczyk, Kułakowski
Orlik Ruda Śląska – Pauza


3 Kolejka


APN Czeladź – Orlik Ruda Śląska 2:1
Zaborze Zabrze – Korona Kielce 3:1 2Xziółek, Kułakowski
Krakus Nowa Huta – Pauza


4 Kolejka


APN Czeladź – APN Czeladź II 2:0
Orlik Ruda Śląska – Korona Kielce 0:9
Zaborze Zabrze – Pauza


5 Kolejka


Zaborze Zabrze -  Orlik Ruda Śląska 3:0  br.Nowaczyk, Balin, Kułakowski
APN Czeladź II – Korona Kielce 0:9
APN Czeladź - Pauza

 

         GRUPA" B"         
 

1.   Stadion Śląski       
2.   
Cracovia Kraków    
3.   
Motor Lublin      
4.   
GKS Katowice     
5.   
EUROTALENT Brzeg 

 

Pierwsze 3 zespoły wychodzą do grupy złotej a dwa ostatnie graja o dalsze miejsca w grupie srebrnej. Nasz zespół  wszedł z drugiego miejsca ale gra pozostawiała wiele do życzenia, może jutro będzie lepiej.

 

Grupa złota:

1.   Stadion Śląski       
2.   
Korona Kielce   
3.   
Motor Lublin      
4.   
MKS Zaborze Zabrze   
5.   
Cracowia Kraków                                6.   APN Czeladź   I

 

GRUPA SREBRNA :

1.    APN Czeladź II   
2.    
GKS Katowice     
3.    
EUROTALENT Brzeg  
4.    Orlik Ruda Śląska    

1 Kolejka


Cracovia Kraków- Zaborze Zabrze  1:2 br.Nowaczyk, Ziółek
APN Czeladź I – Stadion Śląski 1:1
Korona Kielce- Motor Lublin 1:0


2 Kolejka


APN Czeladź I– Cracovia Kraków 2:0
Zaborze Zabrze – Korona Kielce 3:1  br.Nowaczyk, Kułakowski, Borowiec
Orlik Ruda Śląska – Pauza

3 Kolejka


APN Czeladź I – Motor Lublin 0:1
Cracovia Kraków – Korona Kielce 2:0
Zaborze Zabrze – Stadion Śląski 2:2   br.KułakowskiX2

4 Kolejka


APN Czeladź I– Korona Kielce 0:2
Motor Lublin – Zaborze Zabrze 2:0
Stadion Śląski – Cracovia Kraków 0:4

5 Kolejka


Motor Lublin -  Cracovia Kraków 0:1
Stadion Śląski – Korona Kielce 0:9
APN Czeladź I - 
Zaborze Zabrze 1:2 br. Ziółek, Nowaczyk

tabela końcowa:

1. Korona Kielce  12 pkt

2. MKS Zaborze Zabrze 10 pkt

3. Motor Lublin  7 pkt

4. Cracovia Kraków  6 pkt.

5. APN Czeladź I  4 pkt

6. Stadion Śląski Chorzów 3 pkt

7. GKS Katowice

8. Orlik Ruda Śląska

9. Eurotalent Brzeg

10. APN Czeladź II

 

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

LKS Piast OżarowiceMKS Zaborze Zabrze
LKS Piast Ożarowice   MKS Zaborze Zabrze
2017-05-27, 11:00:00

Ożarowice ul. Sportowa 1

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeGórnik Zabrze S.S.A.
MKS Zaborze Zabrze 0:1 Górnik Zabrze S.S.A.
2017-05-21, 11:00:00
Zabrze - Zaborze ul. Wyciska 5a
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Zdjęcia z Wakacji 2013
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.