Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
MKS Sośnicowice ŁTS Łabędy
APN Knurów KS MOSiR Sparta Zabrze
MSPN Góenik Zabrze KS MOSiR Stal Zabrze

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 186
ogółem: 920 624

statystyki szczegółowe

Ruda Śl. 13.02.2011

 

 III miejsce naszej drużyny trampkarzy rocznik 2002  w  Rudzie Śl. - Halembie organizowanym przez Gwiazdę          Ruda Śl. , najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Ziółek  (przypominam że jest to zawodnik urodzony w roku 2003 i to nie pierwszy jego taki tytuł) a w konkursie rzutów karnych najlepiej wykonującym " jedenastki" okazał się nasz zawodnik Kacper Nowaczyk.

Śląskie podium w międzynarodowym turnieju pod patronatem Ruchu

 To, że futsalowa Gwiazda Ruda Śląska słynie ze szkolenia najmłodszych, wiadomo nie od dziś.

W "Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa SR-S Gwiazda" rywalizowali w niedzielę zawodnicy (i jedna zawodniczka) z rocznika 2002 i młodsi. Oprócz gospodarzy, którzy nie mieli sobie równych, z bardzo dobrej strony pokazały się również ekipy z Katowic i Zabrza. Śląskie drużyny podzieliły między sobą całe podium. - I bardzo życzyłbym sobie, żeby przełożyło się to na poczynania seniorów - żałował Arkadiusz Grzywaczewski, prezes rudzian, którzy odnieśli już czwarte tegoroczne zwycięstwo w piątym "urodzinowym" turnieju. - A to wszystko dzięki inicjatywie rodziców zawodników. Warto podziękować także Ruchowi Chorzów, który patronował zawody i ufundował nagrody indywidualne. Dochód klubowych gadżetów w całości zostanie przekazany na sprzęt dla naszych młodych piłkarzy - dodał "sternik" Gwiazdy.W zawodach uczestniczyło 12 zespołów. Oprócz polskich teamów, hala w Halembie gościła też słowacki Junosport Stara Lubowna. Co ciekawe, w szeregach tego klubu występowała (dodajmy, że z powodzeniem) jedyna przedstawicielka płci pięknej - Tamara Jedinakova.Królem strzelców imprezy został Piotr Ziółek (MKS Zaborze), najlepszym bramkarzem wybrano Bartłomieja Petrusa (Sprint Katowice), a najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został Patryk Nikel (Gwiazda Ruda Śląska). Między spotkaniami rozegrano konkursy żonglowania piłką oraz rzutów karnych. W tej ostatniej kategorii triumfował Kacper Nowaczyk (MKS Zaborze). Nagrody oprócz prezesa rudzian wręczał gracz Młodej Ekstraklasy Ruchu, Sebastian Balzer.

Nasze zespoły podzieliły między sobą wszystkie kolory medali w turnieju, jaki zorganizowała Gwiazda Ruda Śląska. Gościnność gospodarzy zakończyła się w momencie wyjścia na parkiet...

Końcowa kolejność w turnieju:

1. Gwiazda Ruda Śląska
2. Sprint Katowice
3. MKS Zaborze Zabrze
4. Korona Kielce
5. Junosport Stara Lubovna
6. MUKP Dąbrowa Górnicza
7. Stadion Śląski Chorzów
8. Siódemka Tychy
9. Gwiazda II Ruda Śląska
10. Zagłębie Sosnowiec
11. Rozwój Katowice
12. Żaczek GKS Katowice

kadra MKS : br. Krawczyk P., Pietryga, - kpt Rodak, Dziedzic, Nowaczyk, Cichoń, Ziółek, Kułakowski, Majcher, Bartela, Dworaczek.

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Górnik Zabrze S.S.A.MKS Zaborze Zabrze
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
2017-11-11, 09:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Zdjęcia z Wakacji 2013
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.