Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
MKS Zaborze Zabrze - ŁTS Łabędy
MSPN Góenik Zabrze - KS MOSiR Sparta Zabrze
APN Knurów - Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice - KS MOSiR Stal Zabrze

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 173, wczoraj: 403
ogółem: 722 976

statystyki szczegółowe

Tychy 13.11.2010

 

XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej  CZAK-CUP 2010

w Tychach dn. 13.11.2010 r.

KADRA: PIETRYGA, RODAK - CICHOŃ, ZIÓŁEK, IWAŃSKI, NOWACZYK, KUŁAKOWSKI, DZIEDZIC, DWORACZEK, BOROWIEC, KRAWCZYK, MAJCHER

BRAMKI DLA MKS:

Z MAZOWIĄ - ZIÓŁEK

Z SIÓDEMKĄ - ZIÓŁEK

Z PIONIEREM - ZIÓŁEK 2, CICHOŃ 2, NOWACZYK, KUŁAKOWSKI, IWAŃSKI, SAMOBÓJCZA

Z TOP TALENT - CICHOŃ, ZIÓŁEK

Z MUKP - CICHOŃ, ZIÓŁEK

 

1. Grupa  Sprint Katowice - TKKF Pionier I 3:0

2. Grupa B  AKS Mikołów - MUKP Dąbrowa Gornicza 0:3

3. Grupa A  Siódemka Tychy - UKS Mazowia Tomaszów 0:1

4. Grupa B  TKKF Pionier II - Sparta Lubliniec 1:0

5. Grupa A  MKS Zaborze - Oderka Opole 0:0

6. Grupa B  FC Academy Opole - TOP Talent Wrocław 0:5

7. Grupa A  TKKF Pionier I - Siódemka Tychy 1:5

8. Grupa B  Sparta Lubliniec - MUKP Dąbrowa Gornicza 0:5

9. Grupa A  UKS Mazowia Tomaszów - MKS Zaborze 0:1

10. Grupa B  TKKF Pionier II - FC Academy Opole 2:0

11. Grupa A  Sprint Katowice - Siódemka Tychy 1:1

12. Grupa B  AKS Mikołów - Sparta Lubliniec 0:2

13. Grupa A  TKKF Pionier I- UKS Mazowia Tomaszów 0:5

14. Grupa B  MUKP Dąbrowa Gornicza - TKKF Pionier II 3:0

15. Grupa A  Siódemka Tychy - Oderka Opole1:1

16. Grupa B  TOP Talent Wrocław - Sparta Lubliniec 5:0

17. Grupa A  Sprint Katowice - UKS Mazowia Tomaszów 5:0

18. Grupa B  AKS Mikołów - TKKF Pionier II 0:4

19. Grupa A  Siódemka Tychy - MKS Zaborze 1:1

20. Grupa B  Academy Opole - Sparta Lubliniec 0:1

21. Grupa A  Oderka Opole - TKKF Pionier I 3:0

22. Grupa B  TOP Talent Wrocław - MUKP Dąbrowa Gornicza 1:0

23. Grupa A  Sprint Katowice - MKS Zaborze 1:0

24. Grupa B  AKS Mikołów - FC Academy Opole 0:2

25. Grupa A  Oderka Opole - UKS Mazowia Tomaszów 0:0

26. Grupa B  TOP Talent Wrocław - TKKF Pionier II 0:6

27. Grupa A  TKKF Pionier I - MKS Zaborze 0:8

28. Grupa B  MUKP Dąbrowa Gornicza - FC Academy Opole 5:1

29. Grupa A  Sprint Katowice - Oderka Opole 1:1

30. Grupa B  AKS Mikołów - TOP Talent Wrocław 0:6

31. Mecz o finał Sprint Katowice – MUKP Dąbrowa Gornicza 0:0 k. 5:4

32. Mecz o finał MKS Zaborze – TOP Talent Wrocław 2:3

33. Mecz o miejsce 3

MUKP Dąbrowa Gornicza – MKS Zaborze 0:2

34. Mecz finałowy o miejsce 1

Sprint Katowice – TOP Talent 1:0

TABELA KOŃCOWA

 

1 Sprint Katowice
2 TOP Talent Wrocław

3 MKS ZABORZE ZABRZE
4 MUKP Dąbrowa Górnicza
5 Siódemka Tychy
6 TKKF Tychy Pionier 2
7 Oderka Opole
8 Sparta Lubliniec
9 FL Academy Opole
10 UKS Mazowia Tomaszów
11 TKKF Tychy Pionier 1
12 AKS Mikołów

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeŁTS Łabędy
MKS Zaborze Zabrze   ŁTS Łabędy
2017-08-27, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Wigilijka 2014
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.