Najbliższa kolejka 15 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 222, wczoraj: 21
ogółem: 1 346 334
statystyki szczegółowe
|
XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej CZAK-CUP 2010
w Tychach dn. 13.11.2010 r.
KADRA: PIETRYGA, RODAK - CICHOŃ, ZIÓŁEK, IWAŃSKI, NOWACZYK, KUŁAKOWSKI, DZIEDZIC, DWORACZEK, BOROWIEC, KRAWCZYK, MAJCHER
BRAMKI DLA MKS:
Z MAZOWIĄ - ZIÓŁEK
Z SIÓDEMKĄ - ZIÓŁEK
Z PIONIEREM - ZIÓŁEK 2, CICHOŃ 2, NOWACZYK, KUŁAKOWSKI, IWAŃSKI, SAMOBÓJCZA
Z TOP TALENT - CICHOŃ, ZIÓŁEK
Z MUKP - CICHOŃ, ZIÓŁEK
1. Grupa Sprint Katowice - TKKF Pionier I 3:0
2. Grupa B AKS Mikołów - MUKP Dąbrowa Gornicza 0:3
3. Grupa A Siódemka Tychy - UKS Mazowia Tomaszów 0:1
4. Grupa B TKKF Pionier II - Sparta Lubliniec 1:0
5. Grupa A MKS Zaborze - Oderka Opole 0:0
6. Grupa B FC Academy Opole - TOP Talent Wrocław 0:5
7. Grupa A TKKF Pionier I - Siódemka Tychy 1:5
8. Grupa B Sparta Lubliniec - MUKP Dąbrowa Gornicza 0:5
9. Grupa A UKS Mazowia Tomaszów - MKS Zaborze 0:1
10. Grupa B TKKF Pionier II - FC Academy Opole 2:0
11. Grupa A Sprint Katowice - Siódemka Tychy 1:1
12. Grupa B AKS Mikołów - Sparta Lubliniec 0:2
13. Grupa A TKKF Pionier I- UKS Mazowia Tomaszów 0:5
14. Grupa B MUKP Dąbrowa Gornicza - TKKF Pionier II 3:0
15. Grupa A Siódemka Tychy - Oderka Opole1:1
16. Grupa B TOP Talent Wrocław - Sparta Lubliniec 5:0
17. Grupa A Sprint Katowice - UKS Mazowia Tomaszów 5:0
18. Grupa B AKS Mikołów - TKKF Pionier II 0:4
19. Grupa A Siódemka Tychy - MKS Zaborze 1:1
20. Grupa B Academy Opole - Sparta Lubliniec 0:1
21. Grupa A Oderka Opole - TKKF Pionier I 3:0
22. Grupa B TOP Talent Wrocław - MUKP Dąbrowa Gornicza 1:0
23. Grupa A Sprint Katowice - MKS Zaborze 1:0
24. Grupa B AKS Mikołów - FC Academy Opole 0:2
25. Grupa A Oderka Opole - UKS Mazowia Tomaszów 0:0
26. Grupa B TOP Talent Wrocław - TKKF Pionier II 0:6
27. Grupa A TKKF Pionier I - MKS Zaborze 0:8
28. Grupa B MUKP Dąbrowa Gornicza - FC Academy Opole 5:1
29. Grupa A Sprint Katowice - Oderka Opole 1:1
30. Grupa B AKS Mikołów - TOP Talent Wrocław 0:6
31. Mecz o finał Sprint Katowice – MUKP Dąbrowa Gornicza 0:0 k. 5:4
32. Mecz o finał MKS Zaborze – TOP Talent Wrocław 2:3
33. Mecz o miejsce 3
MUKP Dąbrowa Gornicza – MKS Zaborze 0:2
34. Mecz finałowy o miejsce 1
Sprint Katowice – TOP Talent 1:0
TABELA KOŃCOWA
3 MKS ZABORZE ZABRZE
4 MUKP Dąbrowa Górnicza
5 Siódemka Tychy
6 TKKF Tychy Pionier 2
7 Oderka Opole
8 Sparta Lubliniec
9 FL Academy Opole
10 UKS Mazowia Tomaszów
11 TKKF Tychy Pionier 1
12 AKS Mikołów
Górnik Zabrze S.S.A. | 4:2 | MKS Zaborze Zabrze |
2017-11-11, 09:00:00 |
||
relacja » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.