Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
MKS Zaborze Zabrze - ŁTS Łabędy
MSPN Góenik Zabrze - KS MOSiR Sparta Zabrze
APN Knurów - Górnik Zabrze S.S.A.
MKS Sośnicowice - KS MOSiR Stal Zabrze

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 174, wczoraj: 403
ogółem: 722 977

statystyki szczegółowe

Zaborze CUP 2011

 

TURNIEJ ZABORZE CUP 2011 - 6.03.2011

 

GR.A                                                  GR.B

1.MKS Zaborze I                                 1.MKS Zaborze II

2.Siódemka Tychy                              2.KS Stadion Śląski Chorzów

3.UKS Jedność Siemianowice        3.Gwiazda Ruda Śląska

4.MUKP Dąbrowa Górnicza              4.PKS Józefka Chorzów

5.GKS Katowice                                  5.Hutnik Kraków

 

Mecze grupowe

 

 MKS I. -  Żory                   2  -  0   (br.Ziółek, Cichoń)

 MKS II  -  Stadion            0 -  0

 Jedność -  Dąbrowa      0 -  0

 Gwiazda-  Józefka          0 -  0

 GKS -  MKS I                    2 -  0

 Hutnik -  MKS II               1 -  0

 Żory   - Jedność              0 -  3

 Stadion  -  Gwiazda       1 -  0

 Dąbrowa  -  GKS            0 -  1  

 Józefka  -  Hutnik            0 -  0

 MKS I  -  Jedność           1 -  0   ( Br. Ziółek )

 MKS II  - Gwiazda           0 -  2

Żory  -  Dąbrowa             1 -  3

Stadion  -  Józefka         1 -  0

Jedność  -  GKS              0 -  1

Gwiazda  -  Hutnik           0 -  0

MKS I  -  Dąbrowa           0 -  2

MKS II  -  Józefka             0 -  0

Żory  -  GKS                      1 -  1

Stadion  -  Hutnik             0 -  2

Półfinały            

 GKS -  Stadion  0 -  0  k. 2 -  I zespół  Gr.A    II zespół gr. B

 Dąbrowa -  Hutnik  0 -  3   -  II zespół  Gr.A     I zespół gr. B

 mecz o 9 miejsce    Żory -  MKS II  0 -  0  k. 0 -  1

 mecz o 7 miejsce    Jedność -  Józefka  1 -  3

 mecz o 5 miejsce    MKS I -  Gwiazda 1 - 1(Ziółek)k. 2 -  1(Ziółek, Dziedzic )                               

 mecz o III miejsce    Stadion -  Dąbrowa 0 - 1  

 Finał    -    GKS -  Hutnik 2 -  0

 

Kolejność końcowa :                           Top 10 turnieju - najlepsi zawodnicy wybierani przez trenera swojego zespołu

1. GKS Katowice                                                Eryk Skrzyński

2. Hutnik Kraków                                               Radwanek Adrian

3. Dąbrowa Górnicza                                        Machalski Konrand

4. Stadion Śląski Chorzów                              Poloczek Miłosz

5. MKS Zaborze I                                                Dziedzic Łukasz

6. Gwiazda Ruda Śląska                                  Podlacha Michał

7. PKS Józefka Chorzów                                 Słota Krzysztof

8. UKS Jedność Siemianowice                      Matysik Daniel

9. MKS Żory                                                         Semik Kacper

10. MKS Zaborze II                                            Sobański Arkadiusz

 

Najlepszy zawodnik :  Igor Peroń   - MUKP Dąbrowa Górnicza

 

Najlepszy strzelec     :  Nordin Friakh - GKS Katowice

 

Najlepszy bramkarz  : Paweł Krawczyk - MKS Zaborze II

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

MKS Zaborze ZabrzeŁTS Łabędy
MKS Zaborze Zabrze   ŁTS Łabędy
2017-08-27, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Wigilijka 2014
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.