Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" Zabrze 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
MKS Sośnicowice ŁTS Łabędy
APN Knurów KS MOSiR Sparta Zabrze
MSPN Góenik Zabrze KS MOSiR Stal Zabrze

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 39, wczoraj: 410
ogółem: 805 501

statystyki szczegółowe

Zaborze CUP 2011

 

TURNIEJ ZABORZE CUP 2011 - 6.03.2011

 

GR.A                                                  GR.B

1.MKS Zaborze I                                 1.MKS Zaborze II

2.Siódemka Tychy                              2.KS Stadion Śląski Chorzów

3.UKS Jedność Siemianowice        3.Gwiazda Ruda Śląska

4.MUKP Dąbrowa Górnicza              4.PKS Józefka Chorzów

5.GKS Katowice                                  5.Hutnik Kraków

 

Mecze grupowe

 

 MKS I. -  Żory                   2  -  0   (br.Ziółek, Cichoń)

 MKS II  -  Stadion            0 -  0

 Jedność -  Dąbrowa      0 -  0

 Gwiazda-  Józefka          0 -  0

 GKS -  MKS I                    2 -  0

 Hutnik -  MKS II               1 -  0

 Żory   - Jedność              0 -  3

 Stadion  -  Gwiazda       1 -  0

 Dąbrowa  -  GKS            0 -  1  

 Józefka  -  Hutnik            0 -  0

 MKS I  -  Jedność           1 -  0   ( Br. Ziółek )

 MKS II  - Gwiazda           0 -  2

Żory  -  Dąbrowa             1 -  3

Stadion  -  Józefka         1 -  0

Jedność  -  GKS              0 -  1

Gwiazda  -  Hutnik           0 -  0

MKS I  -  Dąbrowa           0 -  2

MKS II  -  Józefka             0 -  0

Żory  -  GKS                      1 -  1

Stadion  -  Hutnik             0 -  2

Półfinały            

 GKS -  Stadion  0 -  0  k. 2 -  I zespół  Gr.A    II zespół gr. B

 Dąbrowa -  Hutnik  0 -  3   -  II zespół  Gr.A     I zespół gr. B

 mecz o 9 miejsce    Żory -  MKS II  0 -  0  k. 0 -  1

 mecz o 7 miejsce    Jedność -  Józefka  1 -  3

 mecz o 5 miejsce    MKS I -  Gwiazda 1 - 1(Ziółek)k. 2 -  1(Ziółek, Dziedzic )                               

 mecz o III miejsce    Stadion -  Dąbrowa 0 - 1  

 Finał    -    GKS -  Hutnik 2 -  0

 

Kolejność końcowa :                           Top 10 turnieju - najlepsi zawodnicy wybierani przez trenera swojego zespołu

1. GKS Katowice                                                Eryk Skrzyński

2. Hutnik Kraków                                               Radwanek Adrian

3. Dąbrowa Górnicza                                        Machalski Konrand

4. Stadion Śląski Chorzów                              Poloczek Miłosz

5. MKS Zaborze I                                                Dziedzic Łukasz

6. Gwiazda Ruda Śląska                                  Podlacha Michał

7. PKS Józefka Chorzów                                 Słota Krzysztof

8. UKS Jedność Siemianowice                      Matysik Daniel

9. MKS Żory                                                         Semik Kacper

10. MKS Zaborze II                                            Sobański Arkadiusz

 

Najlepszy zawodnik :  Igor Peroń   - MUKP Dąbrowa Górnicza

 

Najlepszy strzelec     :  Nordin Friakh - GKS Katowice

 

Najlepszy bramkarz  : Paweł Krawczyk - MKS Zaborze II

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Obóz Ustroń 22.01.17 - 28.01.17
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Górnik Zabrze S.S.A.MKS Zaborze Zabrze
Górnik Zabrze S.S.A. 4:2 MKS Zaborze Zabrze
2017-11-11, 09:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Świąteczne granie
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.